Wpis z mikrobloga

#!$%@? mać Xiaomi będzie Xiaomi xD z aktualizacją otrzymałem coś takiego jak karuzela tapet(?). Nie używam tego ale na ekranie blokady pojawił mi się skrót zachęcający do skorzystania z nowego gówna. Nie korzystam ale od tego czasu zaczęła mi znikać planeta z Always on display xD co z tym zrobić?
#xiaomi #miui #android
  • 21
@Tomek_Tcz: dzięki za podpowiedź, dziś o mało co nie rozwaliłem przez to telefonu bo wjechało mi zamiast skrótu latarki którą używam regularnie.

U mnie tak jak pisałeś (bo widzę że niektórzy nie mogą u siebie trafić): ustawienia - aplikacje - zarządzaj aplikacjami -prawy górny róg "trzy kropki"- "Pokaż wszystkie aplikacje" - wyszukałem normalnie "karuzela..." - odinstaluj
@Czarny_Klakier: Powiem ci tak, na Mi9 zrobiłem następująco: ustawienia -> aplikacje -> zarządzaj aplikacjami -> tu po haśle "karuzela" "tapeta" nie znalazłem nic więc po kolei szukałem ikonki tego kwiatuszka co się pojawiał na wygaszaczu. I w ten sposób znalazłem, pozabierałem mu dostępy, odinstalowałem, zakopałem i zasypałem popiołem. Przyznam że trochę na farcie mi to weszło