Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do programistów pracujących zdalnie (i w sumie nie tylko programistów) jak sobie radzicie z samotnością? Ani nie mam znajomych, ani z nikim pogadać na fb, no dosłownie życie pustelnika. Nie mam też mitycznych zarobków żebym mógł pozwolić sobie na szaleństwa. Na #tinder jest tragedia i w najlepszym przypadku spotkanie nie trwa więcej niż 1 dzień a w najgorszym przestają w ogóle wpadać pary. Taki stan rzeczy trwa już z 3-4 lata. Jedne co robię to siedzę w domu prawie non stop, oglądam filmy/seriale, lurkuje wykop, czasem przejrze jakiegoś discorda. Tylko czasem wyjdę sam na miasto, na basen, po parku czy do sklepu. Nie do końca lubię tak siedzieć w domu ale też ciężko tak non stop bez celu chodzić na zewnątrz. Zajęcie się sobą i swoimi zainteresowaniami przestało cieszyć już po pół roku. Zmuszam się do sportu żeby już totalnie nie zgnić. Niedługo sylwester i spędzę go samotnie jak zwykle i sprawdzę na fb, któremu ze szkolnych znajomych tym razem urodziło się dziecko. Z roku na rok jest coraz gorzej.

#samotnosc #depresja #programowanie xd #wychodzimyzprzegrywu #przegryw #tfwnogf nie #programista15k

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61acac8d596226000a57f2c3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Pytanie do programistów pracujących...
źródło: comment_1638717075YrUQhP4UpCmc0XvOrDz1A1.jpg
  • 21
@AnonimoweMirkoWyznania
Czy to też zarzutka?
Nie?

Nie mam takiego problemu.
Odwrotnie, praca wymaga obcowania właśnie koniecznego przy rozwiązywaniu problemów.
Czuję się zajebiście.

Samotność miałem właśnie kiedy nie miałem pracy zdalnej.
@AnonimoweMirkoWyznania jesteś programistą masz w uj czasu czy nie możesz wymyśleć czegoś kreatywnego? Apki, portal cokolwiek co przełoży się na zarobek? Lepiej gnić i narzekać na los mając umiejętności jak 3% Polaków. Z taką ilością czasu dawno powinieneś być bogaty a co z tym idzie tłum lasek. Ale uj lepiej narzekać na wykopie.
@AnonimoweMirkoWyznania: szukaj Ukrainek na tinderze czy jak spotkasz jakąś w sklepie czy w tego typu sytuacji to nagle wtrąć czy ma chłopaka i da do siebie kontakt (zrób to tylko gdy będziesz sam na sam by kobity nie speszyć). Udało mi się raz tak umówić gdy zauważyłem, że sprzedawczyni była dla mnie wyjątkowo miła.
@AnonimoweMirkoWyznania: zgłoś się do psychoterapeuty żeby sobie ułożyć kilka rzeczy w głowie. Póki co spróbuj znaleźć jakąś grupę w mieście, do której możesz dołączyć czy to coś związane z programowaniem czy czymś co Cię interesuje, tam też jest szansa na złapanie jakiegoś kontaktu