Wpis z mikrobloga

Wyjaśni mi ktoś ten 1 mit, skąd się wzięło gadanie wszędzie, że bwipo ma taką olbrzymią wiedzę o grze?
Wiadomo, każdy proplayer wie mega dużo, ale nagle u bwipo jest to top1 argument, z czego kiedy on to pokazał?
Gdy pickował picki typu Zilean i intował nimi czy kiedy #!$%@?ł się 1v1 tank na tank albo gdy na jungli nie wykorzystywał leada albo był overaggresive? Pytam serio, bo nie widzę w nim nic co by świadczyło, że ma lepszą wiedze niz pozostali zawodnicy z topki.

#leagueoflegends
  • 12
@krycek2: znaczy, to już stricte mówię o ludziach co wlaśnie podają wiedze o grze mówiąc, że dzięki temu będzie dobrze grał, jeżeli ktoś mówi, że bwipo ma wiedzę, to nie mam nic do tego
@howtowisnia: Ma czy nie ma. "Mit" sie wzial z kilku rzeczy. Po Quizy, wywiady, opinie ludzi ktorzy z nim grali, jakies analyst deski i jego stream gdzie bardziej czy mniej "gada o tym co robi". Wiedze o grze ma, czy wieksza czy mniejsza , zastosowanie w praktyce tego to 2 rozne rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kejdrel tez ma jakas wiedze, a playoffow nigdy nawet w zyciu
@howtowisnia: miałem okazje pogadać z nim trochę na żywo i gość jest totalną encyklopedią ligi i 99% czasu gada tylko o lolu. ogólnie mocno żyje tą gierką, jak kiedyś przejdzie na castera to może być świetny
@howtowisnia: tak jak @Vezz wspomnial - wiedza, a wykorzystanie jej to dwie rozne kwestie.

Ja tez niby wiem, zeby nie divovac nasusa czy darka na 3lvl, (albo w ogole nie odpalac ligi legend i skasowac ja w #!$%@? z komputra) bo skonczy sie to zle. Ale i tak to czasem zrobie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Boban1992: @Vezz: Wiem, w sensie, wiadomo, że są to inne rzeczy, ale nadal nie uważałbym, że jego wiedza jest największym atutem i nie wymieniałbym tej wiedzy jako super plusu, gdzie chłop robi wiele głupich rzeczy ingame, wiadomo, że wiedze ma jak każdy proplayer, przykładowo przy Jankosie nikt tej wiedzy nie daje, a chłop jest mega mądry ingame, pewnie teoretycznej wiedzy nie ma takiej, ale jak wspomniałem, bardziej chodzi o argumentowanie
@howtowisnia: no tak, ale swego czasu nawet jajkos mowil, ze Bwipo ma w #!$%@? wiedze o gierce. Wiec cos w tym musi byc ;) wiesz, moze zna na pamiec wszelkie tricki, interakcje itp, ale w ferworze walki po prostu sie #!$%@? klasycznie ¯\_(ツ)_/¯