Wpis z mikrobloga

Wstawiłem to zdjęcie i użyłem określenia, że dziewczyna jest ,,basicowa'' 5/10. Niestety jak wpis z tagu #przegryw wejdzie w gorące to zaczyna się istny festiwal #!$%@? się przez normictwo i chłop przywalił się, że mówie, że dziewczyna jest brzydka gdzie ja nic takiego nie napisałem. Wy spermiarze macie jakiś gwózdz wbity w mózg i każdej lasce która nie jest wielorybem dajecie z miejsca 7/10 w skali wyglądu. Zapamiętajcie raz na zawsze, że 5/10 to nie jest ocena dla kogoś brzydkiego tylko ocena ŚREDNIA! Siebie też na tyle oceniam.

#blackpill #redpill #p0lka #spermiarzalert
c.....w - Wstawiłem to zdjęcie i użyłem określenia, że dziewczyna jest ,,basicowa'' 5...

źródło: comment_1638983837MeaNPQaaJ7NFvJdCUdOLgH.jpg

Pobierz
  • 41
Ja dałem 2/10 dziewczynę to tez pisali, 5/10 bo ktoś może lubi grube


@Kodzirasek: Tu dla spermiarzy to każda jest 7/10, jak ma dopiero jakieś defekty genetyczne lub chorobowe widoczne to dają 5/10. Kiedyś był wpis jakiejś różowej która zrobiła emocjonalny wysryw na temat jakiejś pary w programie "ślub od pierwszego wejrzenia" i marudziła że brzydki chłop źle traktował "całkiem ładną dziewczynę", po zobaczeniu zdjęcia tej pary to pokazała się ulana
@chlopak_z_blokow: musisz zaznaczyć że oceniasz ją w skali idealności fotograficznej bo większość z was właśnie w tej ocenie ocenia ludzi. W takiej skali bierze się pod uwagę idealne proporcje ciała, symetryczność, kolor, kształt cześć ciała itd. Jest to bardzo surowa i nie miarodajna skala bo ludzie potrafią na zdjęciach wyglądać całkiem nie obiektywnie. Poza tym nie macie tak na prawdę jak jej ocenić w normalnej skali bo nie widzicie jej na