Wpis z mikrobloga

#zwiazki #seks #kiciochpyta #rozowepaski #niebieskiepaski #rozdajo

Mirkowie doradźcie mi. Mam masę sprzętu erotycznego jeszcze po starej partnerce. Leży to już ponad rok w kartonie. Chcę to wyrzucić, ale to w przeliczeniu jest warte z kilka stów i trochę #!$%@? szkoda. I też jakoś głupio wypieprzać dobry sprzęt, tym bardziej że trochę wstyd to segregować i dildosy do plastików wrzucać, szklane #!$%@? do butelek a te z żelu do odpadów zmieszanych. Jak to jakiś pies rozszarpie na ulicy zanim śmieciarze wezmą albo zauważą worek zabawek z #!$%@? i cudami wiankami na kiju to wstyd.

Ktoś wie czy można to jakoś komuś oddać? Nie mówię bieliznę ale te gumowe #!$%@? jak się umyje i wyparzy to jak nówki. Może ktoś by wziął jakbym zrobił rozdajo? Jest #!$%@? z cyberskóry i w realistycznych kolorach na 22cm, drugi na 18 i jeden na 16. Jest metalowe wibro na baterie, jajko wbrujące, kilka buttplugów z czego jeden z kocim ogonem (to akurat można lepiej #!$%@?ć xd), no ogólnie cały arsenał i typowe (dosłownie) #!$%@? muje.

Oddam za darmo i nawet zapłacę za przesyłkę byleby się tego pozbyć i nie mieć wyrzutów, że z pół tysiąca zł poszło jak psu w #!$%@?ę.
  • 34
nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.