Wpis z mikrobloga

@Decode w takim razie niektóre wioski w warmińsko mazurskim jeszcze nie wyszły z lat 80 XD
Swoją drogą byłem kiedyś w gościach w takim domu, 9 dzieci z czego większość inni ojcowie, matka oczywiście sama. Najstarsza jej córka śpi, podchodzi do niej jej niepełnosprawny umysłowo brat i zaczyna jej ładować w usta miotłę krzycząc rób mi loda #!$%@? ( _) On 12 ona może 15 lat
Ja wtedy z
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 101
@Magadanka: nikt nie gloryfikuje takiej gromady - to chochoł wymyślony przez wykopków, którzy pod taką kategorię chętnie by podciągnęli każdego kto chociaż pomyślał o dziecku XD

W prawdziwym świecie i prawdziwych środkach przekazu taka rodzina występuje conajwyzej jako ciekawostka, a zazwyczaj jako potrzebująca i wymagająca pomocy bo, uwaga teraz skupienie, zazwyczaj jest potrzebująca i wymagająca pomocy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@patalach: Mi się wydaje że to nie jest kwestia danego województwa, a wiosek po byłych pracownikach pgr. Świat poszedł do przodu, pgr upadły a ci ludzie sobie nie radzą do dziś. W takiej wiosce co drugi ma objawy fas, bo w pgr chlano na potęgę.

I tak kojarzę taką rodzinkę, gdzie koleś przyszedł pewnego dnia do szkoły z bandażem na głowie bo mama go rzuciła nożem. Albo inną która jest znana