Wpis z mikrobloga

Byłem dzisiaj na siłowni, gdzie jest cały rząd bieżni, no będzie z 10. Po 15-minutowej rozgrzewce, tak jak Pan Karmowski przykazał, zastosowałem się do regulaminu i poszedłem po papierowy ręcznik i płyn dezynfekujący. Jak wróciłem, to trochę się zamyśliłem i kurrrde pech chciał, że wyczyściłem bieżnię obok, zamiast tej, na której biegałem. Najgorsze, że widziały to dziewczyny, które ćwiczyły za mną na orbitrekach. Kątem oka zauważyłem, że się uśmiechają. Nie chciałem wyjść na idiotę, więc zacząłem czyścić wszystkie bieżnie po kolei. Zauważyłem gdzieś w kącie wiadro i mopa, więc wlałem dwie nakrętki ajaxu i przejechałem całą salę. Ogólnie nie palę fajek, ale sprzątaczka się mnie spytała czy idę na szlugę, więc skoczyłem z nią i pomarudziliśmy trochę, że dużo dzisiaj roboty. Jutro zaczynam o 6 rano.
#mikrokoksy #silownia #mirkokoksy
  • 18
Moja żona pracuje w telewizji i robili tam jakiś materiał o stylu ubierania się pierwszej damy, czy czymś takim. W każdym razie potrzebowali pozytywnej opinii jakiegoś eksperta, ale żadnego nie znaleźli, więc moja różowa wpadła na pomysł, żebym ja wystąpił niby jako projektant i coś tam powiedział po angielsku, bo i tak nikt się nie zorientuje. No i tak zrobiliśmy tylko, że... wszystko się wydało. Sądziłem, że lepiej tego nie komentować i
Victusestinvita - Moja żona pracuje w telewizji i robili tam jakiś materiał o stylu u...

źródło: comment_1639060747lrOpz0yiklCBPK9TDL7Stm.jpg

Pobierz
@scuhcaj: słyszałem kiedyś podobna z tym że chyba z odmachiwaniem komuś kto machał nie do Ciebie więc podjechała taksówka więc pojechałem na lotnisko więc jestem w Meksyku i zaczynam nowe życie czy jakoś tak xD ale tej nie słyszałem, pozdrawiam :)