Wpis z mikrobloga

Hej Murki
Może nie spałem pod kamieniem ostatnie kilka lat, może coś tam z youtuba oglądałem, ale czy jest mi ktoś w stanie powiedzieć o co chodzi z tymi miniaturkami?

Pytam poważnie, gość nie widzi że to jest żenujące? W jaki sposób to ma zachęcić do oglądania filmu?

Naprawdę wiem że to nie jest nic nowego ale czy to jest jakiś chwyt psychologiczny o którym nie słyszałem czy o #!$%@? chodzi z tymi minami na tych filmach? Jest mi to ktoś w stanie racjonalnie wytłumaczyć? XD
#youtube
OmgLolWtf - Hej Murki 
Może nie spałem pod kamieniem ostatnie kilka lat, może coś ta...

źródło: comment_1639209808p3UpP8wXPH1UtALPu0LpIE.jpg

Pobierz
  • 116
@OmgLolWtf: on to robi TYLKO z jednego powodu. Bo to działa na grupę docelową w którą uderza. I to jest młody widz. Sam sprawdzałem u siebie na kanale, tego typu miniaturki działają. Kropka i nie ma nad czym się rozwodzić, oceniać, bo to niczego nie zmienia. Są na YT 2 najważniejsze parametry: watchtime i klikalność w miniaturkę. BTW: mnie też irytują od wielu lat, ale co z tego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 243
@OmgLolWtf: dziala podprogowo, robi minę podnieconej małpy wiec czlowiek mimowolnie jest zaciekawiony czym sie tak podniecil
jest to rak w czystej postaci i polecam addona do yt zastepujacy miniaturki losowym kadrem z materialu
https://chrome.google.com/webstore/detail/clickbait-remover-for-you/omoinegiohhgbikclijaniebjpkeopip
Bajo-Jajo - @OmgLolWtf: dziala podprogowo, robi minę podnieconej małpy wiec czlowiek ...

źródło: comment_1639210914USha42WklTL1mcBsRnppaw.jpg

Pobierz