Wpis z mikrobloga

Co można podarować dziewczynie, która ma już w sumie wszystko? Mój Mikołaj podarował mi CAŁY ŚWIAT! ()

Paczka była ogromna, o bardzo nietypowych wymiarach, ale lekka, kształtem przypominająca ukulele, więc się wystraszyłam xD Mirek, a właściwie Adam <3 okazał się bardzo pomysłowym Mikołajem :D Największy z prezentów, mapa świata do wydrapywania, bardzo mnie ujęła, uświadomiłam sobie, że muszę zacząć odwiedzać te większe kraje xD Bardzo mobilizujący prezent dla osoby, która chciałaby zwiedzić cały świat <3 Dziękuję! Moje życie to odliczanie od jednych wyjazdów do drugich, więc pięknie będzie mieć dobre myśli zawsze w zasięgu wzroku! + podreperuję swoją kulawość z geografii xD
Drugim prezentem jaki otwarłam była wyjątkowa biała czekolada o smaku tarty cytrynowej, której nie ma już z nami, ale miała piękny pogrzeb. Polecam, była przepyszna :3
Jaśminowa biała herbata na stresy, to prezent jakby skrojony na mnie, więc i tu mój Mikołaj się bardzo postarał! Nie wiem skąd pozamawiał takie rarytaski :3
Przybory malarskie jak najbardziej będą używane, jako fanka przeróżnych mazaków, babrząca nimi co tylko się da, bardzo się z nich ucieszyłam, szczególnie, że nie próbowałam jeszcze tych wodnych. Farbki akrylowe są wyzwaniem, a ich perłowy odcień piękny :D A i blok od razu wejdzie w użycie :D
Na koniec coś co mnie totalnie wzruszyło. Naszyjnik z perfumetką z kwarcu różowego. Pisałam do Mikołaja, że uwielbiam kamienie naturalne, ale trafić mój ulubiony kamień i to jeszcze w takiej pięknej formie! Wykopaka działa cuda, bo bardzo chciałam dostać właśnie taką prefumetkę, musiałam być bardzo grzeczna w tym roku xD
No i list, zapomniałabym o pięknym długim liście, w którym mogłam bliżej poznać ciekawą osobę mojego Mikołaja :D Szkoda tylko, że nie zostawił swojego nicku na wykopie, mam nadzieję, że tu się odezwie!

Kochany Mikołaju, zrobiłeś mi nie tylko dzień, nie tylko święta, ale myślę, że Twoje prezenty będą mnie stale podnosić na duchu i zawsze pozytywnie będę o Tobie myślała ʕʔ Dziękuję bardzo, życzę Ci równie udanych podarków pod choinką i świąt najpiękniejszych z możliwych, z białym puchem, ogrzewającą serca kolędą i gorącą czekoladą w kubeczku ()
#wykopaka #pokapake #pokazkota #smiesznekotki
oszty - Co można podarować dziewczynie, która ma już w sumie wszystko? Mój Mikołaj po...

źródło: comment_1639649807hoQltM6ozBk7LXGIKrV92S.jpg

Pobierz
  • 49
@oszty: w zeszłym roku wygrałam licytację na WOŚP z truflami od niego i były niebiańsko dobre, szczególnie Marc de Champagne. Eksplozja smaków, serio ( ʖ̯) Później na próbę kupiłam czekolady, no i też był efekt WOW. Gość ma do tego rękę.