Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć mam pytanie do mieszkających w Poznaniu. Będę zmuszony w nowym roku zmienić pracę i zamieszkać z moją rodzinom u was w mieście.

Obecnie szukamy mieszkania i znaleźliśmy taką ofertę na osiedlu Polanka. Mieszkanie 90 metrów za 849 tysięcy złotych. Pytanie jak mieszka się na tym osiedlu i czy jest bezpieczne dla młodej rodziny, jak dostęp do przedszkola itp.?

#poznan #nieruchomosci #mieszkanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61bb7d0bddfc93000ae061ca
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 15
Polanka to całkiem spoko miejsce w Poznaniu do zamieszkania. Spokojnie i bezpiecznie (spory komisariat tam jest ;) ), cicho. Nie wiem gdzie dokładnie miałby być Twój blok, ale z ciągów komunikacyjnych to chyba trasa tramwajowa może by uciążliwa pod tym kątem - ale to dla jakiegoś 1% mieszkańców.
Trochę zieleni brakuje, ale bliskość malty to rekompensuje.
Handlowo-usługowo nie powinieneś narzekać, sporo jest w centrum osiedla + dwa bliskie centra handlowe.
Jedynie z
@AnonimoweMirkoWyznania: nie wiem jak teraz, ale dla mnie Polanka to zawsze było prestiżowe osiedle. Piękne, wysprzątane, z własnym niemalże rynkiem, z ochroną patrolująca okolice, a jednocześnie bez wydzielonych enklaw, gdzie bez klucza nie możesz wejść. Kiedyś bardzo chciałem tam mieszkać, ale po pierwsze: nikt nie sprzedawał, a po drugie: jak już ktoś sprzedawał to za chore pieniądze.
@AnonimoweMirkoWyznania: Według mnie jest spoko. Mieszkam bardzo blisko - do miasta niedaleko a jednocześnie kawałek dalej od tego całego zgiełku. Dużo zieleni i w miarę przestrzeni z urokami mieszkania w mieście. Zorientuj się co do sąsiedztwa i według mnie to dobry wybór.