Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#blackpill
#przegryw
#wzrost

Wkurza mnie moja twarz. Policzki mam takie pełne, niepłaskie. Kobietom podobają się mężczyźni z wąską twarzą, o kształcie prostokątnym, a ja mam taki kształt okrągły.
Schudłem poniżej bmi, a nadal mam. To po prostu wina twarzy.

Przeprowadziłem eksperyment przed lustrem. Postawiłem zęby górne na dolnych i wypchnąłem język do przodu. W efekcie twarz stała się bardziej pociągła, linia szczęki wyraźna, a cofnięta szczęka zniknęła. A zatem to wina cofniętej żuchwy. Gdybym za dzieciaka był zabierany do stomatologa, to pewnie wykryłby wadę i już dawno miałbym to za sobą. A tak rodzice nie widzieli powodu odwiedzać raz na rok gabinetu, bo zęby całe i przez to teraz mam cofniętą szczękę. Moje policzki są jakby lekko chomicze.

Kiedy robię trik z zębami twarz lepiej wygląda, jest pociągła, jednak gdy wracam do normalności to twarz staje się szersza i krótsza i przez to mniej atrakcyjna

Wkurza mnie to. Też bym chciał mieć dziewczynę.

Do tego nienawidzę siebie bo dostałem wszystko co najgorsze:

niski wzrost
słaby szkielet
wąski nadgarstek
ektomorfik
cofniętą szczękę

mam wszystkie artefakty ujowych genów ;/ wszystko co najgorsze serio dostałem ;/

na połowinkach nie byłem, na 100 dniówce nie byłem, nie tańczyłem nigdy z dziewczyną, zawsze byłem zerem, jak tu nie nienawidzić swojego życia?
Oczywiście dziewczyny nigdy nie miałem. Albo ma się powodzenie, albo nie ma. Wszystko zależy od wyglądu. Kiedyś myślałem, że idzie poznać dziewczynę i przyciągnąć charakterem. Ale byłem naiwny. Jakby laski interesował charakter faceta. Hahahahaha, to ostatnie na co uwagę zwracają. A tak zawsze byłem "fajnym kolegą", a posuwał je ktoś inny.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61bb8c46ddfc93000ae062ba
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: Też mam wąski nadgarstek, zegarek na mojej lewej ręce jest coraz luźniejszy.
Ja za to jako różowy dostałam takiego potwora, że z 165 do 183 urosłam. Ciężko mi było to zaakceptować. Mam też dziwne ręce takie nie kobiece. Boli mnie to, że nie mogę nosić butów na obcasie, ponieważ wzrost. Wszędzie ten wzrost. Na studniówce tańczyłam sama. XD Ogólnie już zaakceptowałam siebie, ale nadal nad tym pracuję. Spróbuj to zaakceptować,