Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki kochane mam problem.
Młody lat 9 jest nagminnie zaczepiony przez równolatka. Rozmowa z dyrektorem nic nie dała. Młody zgłaszał to nauczycielom i dyrektorowi i nic.
Osobiście powiedziałem mu:
Poproś żeby przestał
Zgłoś nauczycielowi
Lej ile wlezie ja się będę tłumaczył
I teraz do sedna. Dowiaduje się że znowu go zaczepiał i wszystko w piach.
Różowa twierdzi żeby sprawę zostawić bo będzie gorzej (taki #!$%@?)
Ja widzę dwa wyjścia
Albo młody musi #!$%@? oprawcy tak żeby mnie wezwali do szkoły (duże ryzyko ze go uszkodzi)
Druga opcja żądam rozmowy z rodzicami gowniarza a najlepiej z ojcem, żeby wiedzieć która to morda i później mu wyjaśnić na parkingu co i jak.
Robię błąd, czy jest inne wyjście?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61be175addfc93000ae080c7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 137
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Nie słuchaj się debili, którzy mówią, że masz kogoś pobić. Młody musi się sam postawić + powiadomienie dyrekcji tak byś miał na to kwity, a potem kuratorium. Jeśli Ty jako ojciec kogoś dotkniesz - czy to dziecko czy ojca, to pewnie pójdziesz siedzieć i dzieciak straci starego
  • Odpowiedz
  • 0
Dzieci szukają ofiar żeby się dowartościować. Do momentu jak młody będzie na to pozwalał to agresor. Będzie to robił. Przemoc to ostateczność. Zrobiłbym tak jak u góry piszą. Iść do dyrekcji, nagrywać cała rozmowę i poinformować o konsekwencjach jeśli oni nie podejmą żadnych kroków. Przenosiny do innej szkoły nie wchodzą w grę bo dzieciaki są wszędzie takie same a jeszcze tylko zanizysz młodemu samoocene. To tego, który mu uprzykrza życie trzeba przenieść.
  • Odpowiedz
Robię błąd, czy jest inne wyjście?


@AnonimoweMirkoWyznania: bardzo mi się podobał sposób rozwiązania takiej sprawy w serialu true detective. Ojciec gnębionego chłopca poszedł do domu jego oprawcy i w obecności owego byczka #!$%@? jego ojcu. Bardzo mi się taki sposób podoba ale lepiej tak nie rób.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ewentualne można zasugerować wychowawcy czy dyrektorowi, że jeśli rzecz zignorują bądź nie weźmą się za sprawę z wystarczającą skutecznością, to sprawę zgłaszasz na policję (ewentualnie lokalne media). Daj znać, że skoro nie potrafią załatwić sprawy na własnym podwórku, to nie pozostawiają ci wyboru.
  • Odpowiedz
Mogę wiedzieć ile masz lat? Konto mas od lat 13 więc musisz być dorosłym człowiekiem.

Co zmienia wiek? Od kiedy ważność argumentacji zależy od wieku? Co za debilny pomysł. Jestem dorosłym człowiekiem, który wie komu zapłacić, jeżeli rozmowy nie pomagają. Bo naprawdę, #!$%@? mnie moralność wobec patologii, jeżeli ktoś decyduje się łamać prawo to musi się liczyć z tym, że inni będą mieli w głębokim poważaniu jego własne prawa.

@na_wieki_wiekow_Amen:

Wiesz
  • Odpowiedz
moim zdaniem muszą się pobić po to żeby do wieku ok 14-15 lat wykształcił naturalny opór przed agresją ze strony innych. Jak będzie to kumulował to później w domu komputer rozwali jak go coś wyprowadzi z równowagi. Albo zapisz go na jakąś koszykówkę czy coś żeby się z chłopakami poobijał i upadł chociaż parę razy na ziemię.
Dla człowieka naturalne jest to że po popchnięciu i upadku skacze adrenalina i trzeba ją
  • Odpowiedz
@Brylant: Czy Ty sugerujesz, ze dorosły facet powinien straszyć inne dziecko #!$%@?? To nie może nie być karalne XD


@czv1: Może być niekaralne o ile dobrze to rozegra. On nie musi go straszyć #!$%@?, tylko przekonać, że źle robi i wcale nie jest takim kozakiem za jakiego się uważa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: brata mi tak gnębili. Chłopie w szkole pedagodzy to są takie #!$%@?, że głowa mała. Zgłaszane przez matkę wielokrotnie nic #!$%@? nie zrobili. Bracholowi który niestety to wojaków nie należy kazałem powiedzieć chłopakom, że jak się powtórzy to przyjadę 200km z uczelni i ich #!$%@?. Dosłownie tak kazałem powiedzieć, przestali.
Generalnie walić takiego skubańca na łeb. Wytłumaczysz jego starym że mają jebnie tego synka i tyle. Z resztą oni to
  • Odpowiedz