Wpis z mikrobloga

Gra o tron też nie była za bardzo spójna a mimo wszystko dobrze się ten serial oglądało.


@OrzechowyDzem: Przecież pierwsze sezony, te lepiej oceniane i bliższe książkom, biją Wiedźmina na głowę spójnością. Podobnie jak oparte na książkach adaptacje LoTR, czy HP. Wiadomo, że książki są obszerniejsze i coś trzeba wyciąć, czy połączyć, ale to nie jest uzasadnienie dla stworzenia swojej papki z tytułem Wiedźmin i kilkoma inspiracjami książkami.
@OrzechowyDzem: Podoba ci się że ukryta i niedostępna twierdza, jest odwiedzana tak często przez przypadkowe osoby? Albo że Yennefer ucieka z Cahirem i najwyraźniej wszyscy czarodzieje przysnęli w tym momencie mimo że mogli nie wiem rzucać zaklęcia czy coś? Nawet nie wiem jakiś kusznik czy łucznik zrobiłby tu robotę.

I to są rzeczy tylko z serialu w sumie nie porównuję tu absolutnie książki czy coś.
Szanuję to że komuś się to
Albo że Yennefer ucieka z Cahirem i najwyraźniej wszyscy czarodzieje przysnęli w tym momencie mimo że mogli nie wiem rzucać zaklęcia czy coś?


@Rafaello91: Mam wrażenie, że była tam mowa, że na tym terenie nie można rzucać zaklęć. Co nie zmienia tego, że ten wątek jest absurdalny. Czarodzieje, aby przekonać się, że Yennefer nie zdradziła ich na rzecz Nilfgaardu urządzają przed królami przedstawienie, podczas którego ma ona ściąć toporem nilfgaardzkiego jeńca.
@Jan_K: Tak już kij w tych czarodziejów, choć ten serial i tak udowodnił już że bycie czarodziejem nie oznacza że nie umiesz posługiwać się bronią. Tam nawet nikt ich nie goni, odzjeżdżają sobie. No i tak jak mówisz pięc najważniejszych osób na Północy nie jest obstawiona jakimiś gwardzistami lub kusznikami przynajmniej, na zewnątrz nie ma żadnej straży ani nic takiego.