Wpis z mikrobloga

@Nanuno: Kazde auto ma wady i zalety.
Powiem Ci, kup citroena C4 w HDi, BMW e90 2.0 w gnoju, audi A4 B8 Common Rail, toyotke Corolle E15, Suzuki Swifta — taki wybor ze nie wiadomo.
Jakie dystanse jezdzisz? Miasto czy trasa? Umiesz cos przy aucie porobic czy „noga”? No chlopie.
Kupujesz sercem/oczami czy rozumem?!
via Android
  • 0
@Sharan Dystans średnio 20-30 km, głównie miasto. Mechanikiem nie jestem, raczej to nie moja bajka.
Zdecydowanie rozumem, choć fajnie jakby auto w miarę się prezentowało, a nie wyglądało jak puszka.
via Android
  • 0
@programista15cm Raczej auta miejskie, coś pokroju Renault Megane 3. Nie znam się zbytnio na autach, a nie chce kupić jakiegoś gówna w komisie od Janusza, dlatego pytam, bo może ktoś się zna i coś doradzi.
Głównie chodzi o to żeby autko służyło przez kilka lat, nie psuło się za bardzo i nie paliło jak smok.
@Nanuno: w komisach sa dobre i zle samochody, zalezy od przypadku.

Za 30 k nie ma zbyt duzego wyboru.

zastanow sie nad rozmiarem auta.
Odpowiedz sobie na bardzo wazne pytanie czy chcesz automat, bo wsrod malych aut to zmienia gre zupelnie
via Android
  • 0
@programista15cm W komisie ciężko trafić dobry samochód i prawda jest taka, że jak nie jesteś mechanikiem albo się nie znasz na autach to będą Ci próbowali wcisnąć największego grata.

Automat nie jest czymś co musi być, obecnie mam manuala i nie narzekam, choć wiadomo, że automat jest większym komfortem.
via Android
  • 0
@Kamil_O No przecież już pisałem. Potrzebuję samochodu do codziennego użytkowania (dojazd do pracy, jakiś weekendowy wypad w góry, na basen). Oczekuje żeby się nie psuł, bo taki co się rozpada to już mam i dlatego chcę wymienić, chce żeby nie palił jak smok i żeby w miarę się prezentował.
@Nanuno: to sie zdecyduj czy chcesz automat bo w kwestii mniejszych aut to zmienia zakres o 3/4.
Ja po trzydziestce i naibciu 300kkm w osobowce juz manualom podziekowalem.
Moze kiedsy gruza kupie czy w ogole cos pod kjs (wyscigi) to na pewno bedzie manual, ale na co dzien nie ma co sie meczyc.

kazdy sprzedawca Ci bedzie rozne rzeczy wciskac, nie wiem co za problem, przychodzisz z oplaconym ekspertem i obejrzy