Wpis z mikrobloga

#pokapake #wykopaka

Dotarła do mnie przepiękna wykopaka! ()
Moim tajemniczym mikołajem w tym roku okazała się być mirabelka @hello_7

Na wstępie napiszę, że prezenty były przepięknie zapakowane i wszystko dotarło w nienaruszonym stanie.

Głównym elementem prezentu była genialna, customowa skrzyneczka z super miodami. Jest to strzał w dziesiątkę, ponieważ ostatnio z różową zakochaliśmy się w miodach i co chwilę próbujemy jakichś nowości. Spałaszujemy je bardzo szybko!

Łyżki z motywem gitary są równie super! Jako że uwielbiam zarówno gitary, jak i gotowanie to z przyjemnością wykorzystam je w kuchni.

Kolejnym elementem są bardzo fajne przyprawy. Już kombinuję, do jakich potraw je wykorzystać! Idealnie trafione w moje gusta kulinarne!

Zwieńczeniem prezentu jest genialna koszulka! Jest śliczna i będę ją z dumą nosił.

Jakby tego było mało dostałem też masę słodkości które z różową chętnie pochłoniemy (ʘʘ)

Nawet dla kotów znalazł się prezent, ślinka im już cieknie na myśl o smakołykach!

Ja i różowa prześlicznie dziękujemy ci mirabelko @hello_7 za niesamowity prezent. Wszystko jest strzałem w dziesiątkę i nie wyobrażam sobie by mogło być lepiej.( ʖ̯)
neo1995 - #pokapake #wykopaka 

Dotarła do mnie przepiękna wykopaka! (。◕‿‿◕。)
Moim...

źródło: comment_1640126431u2BSWQ0cOcez2GbLoHjHef.jpg

Pobierz
  • 7