Wpis z mikrobloga

Przewodnicząca Nowoczesnej zastanawia się nad centralną regulacją cen najmu mieszkań. N. wyrasta na najbardziej lewacko-zamordystyczną partię w tym parlamencie, bo to już kolejny genialny postulat zaraz po zakazie "mowy nienawiści", wprowadzeniu segregacji sanitarnej czy obowiązku szczepień xDDD To jakaś licytacja z Czarzastym i Kaczyńskim na większy PRL-bis??? xDDD

#polityka #bekazlewactwa #4konserwy #mieszkania
Pobierz wojtas_mks - Przewodnicząca Nowoczesnej zastanawia się nad centralną regulacją cen na...
źródło: comment_1640546081DktxV9yzlIzQ5EC2qkoWan.jpg
  • 40
@wojtas_mks: xDDDDD

Wołam Pana @Bounty libertariana z krwi i kości który kiedyś mi polecał tą partie i chyba nawet Paniom Lunbnauer też.

Zapraszam do fikołków :)

Na marginesie - wielokrotnie pisałem, że jedyni ludzie wiarygodni wolnorynkowo to Korwin i jego dawna "świta" wszystkie te wydmuszki w postaci Nowoczesnej czy libertarian z PO to jest żart a nie wolnorynkowa alternatywa.
Wołam Pana @Bounty libertariana z krwi i kości który kiedyś mi polecał tą partie i chyba nawet Paniom Lunbnauer też.


@kuna999: Nie mogę się zgodzić z wpisem Lubnauer, który tylko pogorszy sytuację przeciętnego Kowalskiego. Szkoda, że taką politykę chce prowadzić

Na marginesie - wielokrotnie pisałem, że jedyni ludzie wiarygodni wolnorynkowo to Korwin i jego dawna "świta"


@kuna999: Głos na konfederację to głos na socjalistów-narodowców, korwin jak widac nie ma nic