Wpis z mikrobloga

W dzień wigilii pojechałem sobie po czteropaka do biedry bo tam mają piwko Braniewo które lubię i do były moje całe zakupy ale ludzie #!$%@? jak zwykle robili na ostatnią chwilę i przy dwóch kasach w #!$%@? kolejki z wypchanymi po brzegi wózkami. Mówię #!$%@? chyba nie, nie będę stał z czteropakiem jak #!$%@? i idę do samoobsługowej, kasuje produkt i oczywiście komunikat "poczekaj na pomoc" i czekam jedną chwilę, drugą ale nikt nie przychodzi bo maja przecież w #!$%@? ludzi przy swoich kasach. Mówię wkoncu do kasjerki : Przepraszam może pani łaskawie podejść i zakaceptowac mi produkt" ta że jest teraz zajęta a jakiś koleś z kolejki do niej mówi : niech nigdzie pani nie idzie, nie potrafi się obsługiwać to niech staje w kolejce ...Ale mnie zagotował mówię pacanowi że #!$%@? alkohol trzeba zaakceptować przez kasjera a nie będę jak Ty #!$%@? czekał w kilometrowej kolejce i się zaczęło xd Nagle #!$%@? prawie wszyscy na mnie z #!$%@? z tej kolejki że mam #!$%@? z tym piwskiem bo oni mają prawdzie zakupu na święta itd itd Ogólnie kłótnia i hałas na cały sklep aż przyszedł ochroniarz i mówię mu że zaraz wyjde i nie zapłacę jak ta pani nie zaakceptuje... Wstała oburzona podeszła i zaakceptowala. Wychodząc otworzyłem browarka i patrzę na tych ludzi i biore dużego lyczka poczym mówię Wesołych świąt i wyszedłem...
Ale coś mnie tchnęło mówię #!$%@? tak łatwo nie odpuscze jako że jednego wypiłem to na wieczór mam 3 piwka a nie czteropaka także się wróciłem do biedry wziął jedna puszkę piwka Braniewo i poszedłem do samoobsługowej xddddd ten sam komunikat i ta sama prośba ale się #!$%@? burza zrobiła , kasjerka w asyście ochroniarza szybko szła akceptować mi zaczęli grozić że mam poczekać pod sklepem xddd a ochroniarz kazał #!$%@? i już stał przed Biedra żebym trzeci raz nie wszedł.
#!$%@? co za bydło....
#pasta #biedronka #heheszki
Pobierz
źródło: comment_1640549903ITd1aXFP5fj42tUa9DUFLp.jpg
  • 26
@kraju1984: Miałem ostatnio podobną sytuację w biedrze. Stoję jak debil z 4pakiem harnasia i czekam aż ekspedientka skończy sobie plotkować ze znajomą, mimo że stała praktycznie obok tej kasy i głośnego "POTRZEBNA AUTORYZACJA" czy coś, to podeszła dopiero za 3 czy 4 razem jak inna kasjerka zawołała tamtą żeby odbiła klapkę xd. Lidl i Auchan to nadsklepy jeżeli chodzi o samoobsługowe kasy
@kraju1984: wypowiadasz się jak kloszard, plus kulturę masz na tym samym poziomie. Próbowałeś zapytać się najpierw ludzi w kolejce przed Tobą czy przepuszczą Cię z jednym produktem? Ja tak robię i nie mam takich problemów bo ludzie są uprzejmi i przepuszczają mnie dalej.
@Bjorn_Skurvensen: w tesco było tak samo, dopóki istniało xD

@kraju1984: ta samoobsługa w biedrze to ogólnie w #!$%@? ryzykowna sprawa, bo istnieje szansa że załatwisz zakupy 10 razy szybciej niż zwykle ale istnieje też szansa że będzie wręcz przeciwnie xD czasem w biedrze nie biorę alkoholu tylko dlatego że nie chce mi się czekać 5 minut aż ktoś łaskawie podejdzie