Wpis z mikrobloga

Numer 18
Pan doktor Damian Parol, który odłączałby od respiratorów osoby niezaszczepione. No cóż to już jakiś wyższy stopień propagowania nienawiści. Niestety wpis z twittera usunął. No ale w internecie nic nie ginie. Swoją wpadkę tłumaczył tak:

Popularyzując mój komentarz proszę umieszczać go we właściwym kontekście (podłączonej osoby szczepionek vs nieszczepionej do respiratora).


tutaj również pan doktor zapomniał, że bez testu nie da się dostać do szpitala aktualnie:

Z jednym się muszę zgodzić - nie powinniśmy zaczynać dyskusji kto powinien mieć pierwszeństwo do respiratora. To jest stawianie sprawy na głowie.

Powinniśmy pytać czemu paszporty covidowe jeszcze nie obowiązują.

W tedy nie byłby zapchanych OIOMów i dramatycznych dylematów.


Na picrel wpis o odłączaniu:)

#koronawirus
#zletwarzepandemii
wiem_wszystko - Numer 18
Pan doktor Damian Parol, który odłączałby od respiratorów o...

źródło: comment_1640705314AY5bnZa8wlg29pdB289RCD.jpg

Pobierz
  • 39
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@vartan: a co jeśli szczepiony przeżyje bez a nieszczepiony z respiratorem też przeżyje? Wtedy dając respirator szczepionemu mordujesz tamtego. Dlatego dla mnie zasada powinna być że kto pierwszy ten lepszy.
I teraz podobną retoryką: No i szczepiony powinien nie chorować więc #!$%@?ć ich ze szpitali. Zakaz leczenie szczepionych na coboda! Mieli w końcu niechorować!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wiem_wszystko: lekarz :)
Jest nadzieja, że jak już będziemy w twoim świecie, to twój paszport gdzieś zaginie i ciebie też odłączą. No szkoda :)
@Loloman gdy obaj równo przybywają, jest jeden respirator, dajemy zaszczepionemu.
Antyszczep nie wierzy w Covid i wg niego nie trzeba nic robić, więc jaki problem macie, szury? Po co wam w tym momencie respirator, skoro ten wirus nie istnieje?