Wpis z mikrobloga

Pewnie wiele osób z tagu kojarzy tego gościa, ale postanowiłem wrzucić, bo chłop robi w tej grze rzeczy niesamowite. Sam nie gram w Cities Skylines, bo za bardzo pożera czas, ale zawsze lubię obejrzeć jego serie. Wrzucam najnowszy odcinek z serii Oceania gdzie buduje bez limitów (na mapie stworzonej przez siebie!), ale ma też serię np. Mile Bay, gdzie buduje z minimalną ilością modów i z limitami jak hajs czy odblokowywanie rzeczy na podstawie populacji (tutaj mapa też stworzona przez siebie i od razu cała otwarta).

#citiesskylines
discombobulate - Pewnie wiele osób z tagu kojarzy tego gościa, ale postanowiłem wrzuc...
  • 4
  • Odpowiedz
@discombobulate: oglądanie filmików z cities > granie z cities. Coś o tym wiem jak detalingowałem 4h punkt obsługi podróżnych na autostradzie a i tak wyszło - średnio xD

Co do cudów i modów, niektórzy robią rzeczy rozwalające mózg
Atreyu - @discombobulate: oglądanie filmików z cities > granie z cities. Coś o tym wi...
  • Odpowiedz
@discombobulate: oglądałem go od dawna, bo jest magikiem w cs, ale szczerze - przestałem oglądać bo przestałem też przez niego grać

naoglądasz się takich cudów, chcesz robić podobnie u siebie i kończysz na frustracji albo zlagowanej grze, bo braki sprzętowe dają się w znaki przy sporej ilości detailingu
  • Odpowiedz