Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, wyszedłem do sklepu, żeby kupić chipsy, na trochę milszą sylwestrową wegetacje i tyle normictwa co było to nigdy w życiu nie widziałem. Dosłownie co 10 sekund mijałem jakąś pare, albo jakąś paczke kumpli. Średnia wieku w sklepie to było coś koło 20. A mowa tutaj o wiejskim sklepiku, a nie normickiej galerii w wojewódzkim.

DLATEGO OSTRZEŻENIE DLA KAŻDEGO SAMOTNEGO SPIERDONA- DLA DOBRA PSYCHICZNEGO NIE WYCHODŹCIE Z DOMU.

Ostatni dzień w roku i tylko sie zdołowałem, że jestem #!$%@?ą bez żadnych znajomych, a do okoła ludzie sie będą bawić w najlepsze.
#przegryw #samotnosc #sylwesterzwykopem
Revvvvvvvvvvvvvvvv - Ja #!$%@?, wyszedłem do sklepu, żeby kupić chipsy, na trochę mil...

źródło: comment_1640965112ePYDkjregqBPVaxPnJtaWp.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
Ostatni dzień w roku i tylko sie zdołowałem, że jestem #!$%@?ą bez żadnych znajomych, a do okoła ludzie sie będą bawić w najlepsze.


@Revvvvvvvvvvvvvvvv: przecież też możesz się bawić i mieć znajomych, chodzisz jeszcze do szkoły to po prostu do kogoś zagadaj ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Revvvvvvvvvvvvvvvv: szkoda, że przeczytałem to 2 godziny po czasie... Poszedłem do biedry po chleb i wszędzie super laski, kumple i pary... Możecie się śmiać, ale wróciłem ze łzami w oczach.. Odezwałem się do wszystkich 3 kumpli jakich mam. 2 spędza z laskami, a ostatni nie idzie bo się koronaliów boi... #!$%@?. Napisałem do kilku lasek, które też siedzą same w sylwka i od wszystkich usłyszałem #!$%@?. Pech chciał, że przez #!$%@?
  • Odpowiedz
ta zagadaj do ludzi którzy mnie psychiczne gnębią i mi wprost powiedzieli że mnie nie lubią xD


@Revvvvvvvvvvvvvvvv: w sensie, że każda pojedyncza osoba ze szkoły powiedziała Ci, że Cię nie lubi? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz