Wpis z mikrobloga

@niegwynebleid: ale ty wiesz, że ma obecnie więcej akcji, niż przed Tym jak zaczął sprzedawać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

"Jak to?" zapytasz..... ano po prostu potrzebował mieć pieniądze na zrealizowanie opcji, które dostał w ramach wynagrodzenia lata temu i na opłacenie podatku za to.

Nie sprzedałem i w najbliższych latach nie zapowiada się
@luxixa: dużo czynników makroekonomicznych może z ceną zrobić bardzo wiele na minus. Opóźnienia w uruchomieniu Berlina i Austin mogłyby się negatywnie odbić na cenie... podobnie jak problemy ze skalowaniem produkcji baterii 4860.

Ja ostatnie pare miesięcy pakuje się co miesiąc za tyle ile jestem w stanie, zostawiając sobie minimum na przeżycie. A jeżeli jest nagdy spadek, to staram się wyciągnąć nawet więcej spod ziemi, żeby dokupić taniej.

Wychodzę z założenia, że
@anonimowy_programista zawsze Ci kibicuje, ale tez uwazam, za przychodzi moment, kiedy nalezy zaczac konsumowac zyski, zwlaszcza jesli procentowo sa gigantyczne. No mie wiem, na tagu krypto jest kilku maksymalistow, ktorzy maja kupe kasy w btc I tak naprawde nic z tego nie maja, bo nigdy nie z tego nie kozystaja.
.
@Obruni: ja już swoje zyski (notabene z crypto) zrealizowałem. Mam na codzień wszystko co mi potrzeba. Gdyby było inaczej, to nie zbierałbym na Tesle, która może jest i zajebista... ale defacto kompletnie mi tak naprawdę nie potrzebna.

Poza tym... przez lata w crypto, nigdy nie czułem się tak pewnie jak teraz. Może potencjał do wzrostu nie jest tak wysoki jak był w 2013 w bitcoinie... ale tutaj w Tesli to wszystko
@gatineau: będę pracował jeszcze długo po osiągnięciu wieku emerytalnego. Ja lubie to co robie, a jak przestaje lubić, to zmieniam projekt, język, framework, itd.

Miałem już w swoim życiu okresy w których nie pracowałem po kilka miesięcy, bo postanowiłem, że zrobie sobie przerwe przed zmianą pracy. Doszedłem do wniosku, że wolę pracować ;)