Wpis z mikrobloga

Dzien dobry! W koncu ja!
Coz to byla za emocjonujaca edycja #wykopaka! Ale udalo sie! ()

Moja oryginalna para niestety okazala sie zlamasem i zamiast wyslac pake, zrobil #usunkonto. Serdeczny ### w ### @slashdotdash ;) (dwa dni wczesniej mnie pytal czy paczke wyslac inpostem czy kurierem) wiec troche #gorzkiezale ¯_(ツ)_/¯

Na szczescie w drugim losowaniu wylosowala mnie @scully i wywiazala sie z zadania wzorowo! Niby zrobione dla kogos, ale czuje jakby robila dla siebie #pdk
Trafilas w 10 z zawartoscia paczki! I bardzo mi milo bylo odkrywac jej zawartosc i czytac list. A obrazek? No może zrobiony #!$%@?... Ale kto robi dobrze? ()

Zatem:
1. Ksiazka o Apollo 11. Pieknie wydana i pewnie zawiera mnostwo szczegolow, o ktorych nie wiem. W koncu to bylo jedno z wazniejszych wydarzen dla nas i ogarnac calosc tego przedsiewziecia chyba nikt nie jest w stanie. Jaram sie!


2. Lampka-ksiezyc. Jest piekna, super swieci i bedzie mi bardzo fajnie ozdabiac biurko! Kiedys chcialem taka kupic! Jaram sie!
3. Ogrzewacze, swiateczny sweter i skarpetki - juz wczoraj ich uzywalem i chodzilem w tym swetrze! Niech swiateczna atmosfera trwa caly rok! :D Jaram sie!
4. Piwko kraftowe i sok. Bardzo lubie!
5. SLODYCZE!!!
- Draze. Nie korsarze i nie w poduszce ukryte, wiec nie przerywam symulacji, wszyscy tu jeszcze zostajemy #pdk dzieki (°°
- Domowej roboty Amoniaczki, PRYNCYPALKI #!$%@? i Kardynalki #2137, i inne slodycze :D No bo wiadomo, po swietach mozna jeszcze dopchac xD
6. Magnesik z Wroclawia. Mam tradycje wieszania magnesikow z miejsc, ktore odwiedzam. Totez zatem teraz nie mam wyboru i musze odwiedzic Wroclaw (ʘʘ)
7. Moj portret! No powiem, ze ubawilem sie przednio odkrywajac wszystkie easter eggi w nim ukryte :D Masz talent! Ale nie rysuj juz wiecej ;)

Jak widac na zdjeciach zawartosc paczki podoba sie nie tylko mi, ale i mojemu #kitku :) Monola pozdrawia!
Dziekuje! Do nastepnego roku!

Mirki, jako, ze @scully jest #atencyjnyrozowypasek mam nadzieje, ze wykopiecie ja w gorace!

#pokapake
#chwalesie
i tez troche #koty i #pokazkota #smiesznekotki
280bhp - Dzien dobry! W koncu ja!
Coz to byla za emocjonujaca edycja #wykopaka! Ale ...

źródło: comment_16412897662iR5LnbVuXq7kJHaQZiwJB.jpg

Pobierz
  • 8