Wpis z mikrobloga

@Palexpres: suplementem diety może zostać wszystko, nie ma obowiązku przedstawienia jakichkolwiek badań czy nawet dokładnego składu produktu, co w przypadku leków jest nie do pomyślenia. Zajmę się tutaj krótką analizą przedstawionego produktu (od razu uprzedzam, ze nie jestem farmakologiem natomiast jestem w trakcie kursu farmakologii i co nieco na ten temat wiem, studiuje również kierunek związany z medycyną). Suplement diety sleep shot forte 320 mg 100 ml - jeśli chodzi o
@elementary20: Z całym szacunkiem, jeszcze trochę przed Tobą. Składnik konopny podbija działania innych substancji. Tak jak w poście, działa dzięki efektowi synergii. Ale co ja tam wiem, jestem zwykłym handlowcem wg was.

@dwarfguard: bardzo naiwne myślenie. Osobiście z tej działalności cenię najbardziej satysfakcję.

@StatekKosmicznyZiemniaki: marketing to moja słaba strona, cały czas się uczę.
@elementary20: do tych ?

Podsumowując: jak sprzedać sok z wodą i odrobiną olejku i się dorobić.


Rozumiem sceptycyzm. O Hempshot też pisali, że buble i placebo. To samo z konkurencyjnymi produktami. Jednak cieszą się teraz dużą popularnością.

Co do synergii ziół , to więcej na ten temat wiedzieli zapewne nasi pradziadowie. Nie mam czasu szukać badań niestety dla Ciebie. Jeśli masz czas to chętnie się odwdzięczę jak znajdziesz. Natomiast dla mnie
@dwarfguard: to mają , czy nie mają? Sprawdź sobie sam i wróć , gdyż udało Ci się mnie lekko zirytować. Brawo, to nie łatwe.
Jesteś użytkownikiem portalu , na którym robię ( ja i wielu innych również ) rozdajo. Czyli za darmo do kogoś trafi produkt. Takich akcji zrobiłem kilkadziesiąt!
Nie rozumiem jak można mieć o to pretensje. Nie jesteś zainteresowany to przewijaj dalej śmieszne obrazki.

Edit: z uprzejmości pominąłem fakt