Wpis z mikrobloga

Czy cena na pyszne moze byc inna niż w restauracji/kebabie? Dodatkowo inna kwota za dojazd na paragonie a inna na pyszne. Na pyszne koszt opakowania 2zł, na paragonie mam 2x1,5zł i tez tego nie rozumiem.
#pysznepl #pyszne
  • 7
  • Odpowiedz
@mateos11: Ceny na Pyszne mogą byc inne(wyższe) niż przy zamówieniu bezpośrednio z restauracji, ponieważ Pyszne zabiera nawet 30% prowizji. Ale na paragonie powinieneś mieć ceny takie jak przy zamówieniu z serwisu Pyszne
  • Odpowiedz
@Karol2105: dzieki bo pamietam ze np na uber czy glovo nie mogą byc inne ceny niz normalnie sprzedaje dany lokal.

Zabiera ale mają np. cashbacki, ptk lojalnosciowe a co mają restauracje? Gowno. Jeszxze u mnie jest tak ze na pyszne mam dowoz 3zł. Wchodze na ich strone, wybieram TEN sam adres i mam 8zl dostawe.
  • Odpowiedz
@mateos11: Tak sobie pomyślałem, ze ten paragon gdy wystawia restauracja i ma wbite na kasie, że dowóz np. 3zł i opakowanie 1,5zł, a na Pyszne ma wyższe ceny za dodatki to wystawiając paragon nie zmieni tych cen tylko "wyrównuje" np. x2 opakowanie czy czymś innym by wyszło odpowiednio równo z kosztami, ktore ma na Pyszne.

Fakt Pyszne jakis program lojalnosciowy ma, Uber czy Glovo nic. Same restauracje..wybiórczo. Co do cen za
  • Odpowiedz