Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@franek022: nie rozumiem tego tabu nagości w Polsce, w prysznicach na siłowni czy basenie jestem jedną z nielicznych osób, które kąpią się nago XD. Powinniśmy iść drogą Skandynawów czy Niemców, którzy nie wstydzą się swojego ciała, bo potem w głowach ludzi rodzą się nierealne obrazy ludzkiego ciała, bo jedyne co widzą to idealnych ludzi upiększonych dodatkowo programami graficznymi na IG
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@franek022: Na zachodzie Europy często na drzwiach toalet publicznych widziałam napis, że osoby sprzątające są obu płci. Tak na wszelki wypadek jakby ktoś miał się czuć niekomfortowo/przysrac. Tu przydałoby się coś podobnego.
@franek022: nie rozumiem tego tabu nagości w Polsce, w prysznicach na siłowni czy basenie jestem jedną z nielicznych osób, które kąpią się nago XD. Powinniśmy iść drogą Skandynawów czy Niemców, którzy nie wstydzą się swojego ciała, bo potem w głowach ludzi rodzą się nierealne obrazy ludzkiego ciała, bo jedyne co widzą to idealnych ludzi upiększonych dodatkowo programami graficznymi na IG


@Brazylia: Ja tez xd tak samo z opalaniem topless. Pokażesz
@franek022: też mnie coś takiego spotkało. Trochę się zdziwiłem, ale w sumie wywalone.
Jednak wiem do czego zmierzasz.
Gdyby to były damskie prysznice i wszedł tam pan serwisant od prysznica, to mielibyśmy aferę na cały kraj i pozew o molestowanie ¯\_(ツ)_/¯
@podomka: powiem szczerze, że byłbym w stanie się nawet nago opalać na plaży, ale z tyłu głowy zawsze mam, że jakiś jełop by zrobił zdjęcie i wrzucił do neta: "huehue patrzcie golas"


@Brazylia: Dokładnie tak. W Polsce bym się nie odważyła, ale w innych krajach często się tak opalam i nie jestem jedyna.
@Kapeluszzszyszek Jakiego prawa do prywatności, jak większość chłopów paraduje na golasa po szatni, szczerze ja mam wywalone na to, tak samo na panią sprzątaczkę ktora wykonuje swoje obowiązki. Dopóki nie stoi i nie przyglada mi się to ona robi swoje a ja swoje.