Wpis z mikrobloga

@franek022 różnica jest taka, że jakby sprzątacz był w szatni kobiet, to kobiety by zrobiły aferę, zgłosiły to, a tu jak wy nie zrobicie afery, no to nikt z tym nic nie zrobi, bo po co
To nie jest dyskryminacja, tylko wola tych facetów
  • Odpowiedz
@franek022: Raz w Platinium widziałem spotkanie nagiego (bez ręcznika) kolesia koło ~60 lat ze sprzątaczką (w podobnym wieku). Oboje wzruszyli ramionami i poszli w swoją stronę.

Innymi słowy - who cares? Jeśli on nie ma problemu, i ona nie ma problemu, to nie widzę nic złego. Robienie zdjęć z przyczajki kobicie jest jednak słabe.
  • Odpowiedz
@franek022 no i masz rację, też uważam, że to dziwne, pisz gdzieś jakąś skargę, chociaż sam to nic nie ugrasz, tym bardziej robiąc to w taki sposób, że wrzucasz takie zdjęcie kobiety, która nie jest niczemu winna
  • Odpowiedz
@franek022: a zachowywała się jakoś dziwnie, czy po prostu wykonywała swoją pracę?

jakiś czas temu na basenie miałem podobnie, tyle że pod samymi natryskami gdzie stoi się nago. skończyłem prysznic, odwróciłem się chcąc sięgnąć po ręcznik i zauważyłem wzrok pani sprzątającej. przesunął się od góry do dołu, trochę dziwnie się poczułem, ale powiedziałem dzień dobry i poszedłem się wycierać i ubierać. oczekujesz wszędzie ekipy sprzątającej zróżnicowanej płciowo?
  • Odpowiedz
@franek022:
Według mnie to jest dziwne. Na siłce, na którą chodzi też widziałem pare razy jak typiara wparowała do szatni/obok pryszniców, a jakiś chłop akurat się przebierał lub mył.
W takiej platynie jak trzeba coś ogarnąć w szatni to idzie typ i moim zdaniem ma to więcej sensu. Jakby nie patrzeć może to budzić dyskomfort u obu stron.
  • Odpowiedz
@franek022: tylko na siłowni zazwyczaj ciagle są ludzie i korzystają z pryszniców. Zatrudnij sie do sprzątania i poproś o sprzątanie żeńskiej szatni.
A tak poważnie to musieliby na godzinę zamknąć szatnie i prysznice. Wtedy dopiero byłby problem( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz