Wpis z mikrobloga

@PatrikoXD: Pozytywnie zazdroszczę. Ja miałem maturę w 2010 i cierpiałem przez trzy miesiące zbierając na odwagę do tego, żeby w końcu oznajmić klasie i wychowawczyni, że się nie wybieram, bo gadali o tej studniówce już od września 2009.
  • Odpowiedz
@PatrikoXD: Kiedyś chodziłem do technikum informatycznego. Przez 4 lata żadnej, dosłownie żadnej wycieczki, ludzie mieli dość wf i z niego #!$%@? a na koniec nie mieliśmy studniówki bo nikomu się nie chciało.
  • Odpowiedz
@PatrikoXD: Cześć! Wyjaśnij mi proszę jedną rzecz... Dlaczego tak Cię to cieszy? Tak jak ktoś wyżej napisał - studniówka nie jest obowiązkowa, a bardzo wiele osób co roku na nią czeka. Mógłbyś po prostu na nią nie iść, a Ciebie cieszy, że nikt nie będzie mógł w taki oficjalny sposób pożegnać się ze szkołą średnią, nie rozumiem tego :/
  • Odpowiedz
Cześć! Wyjaśnij mi proszę jedną rzecz... Dlaczego tak Cię to cieszy? Tak jak ktoś wyżej napisał - studniówka nie jest obowiązkowa, a bardzo wiele osób co roku na nią czeka. Mógłbyś po prostu na nią nie iść, a Ciebie cieszy, że nikt nie będzie mógł w taki oficjalny sposób pożegnać się ze szkołą średnią, nie rozumiem tego :/


@Swayder: co Ci przeszkadza, że on się cieszy? przecież to nie przez niego
  • Odpowiedz