Wpis z mikrobloga

Metro Last Light - czy jest gdzies na internecie szczegolowy opis fabuły co działo się pokolei? Wiem że są dwa zakończenia... Grać nie za bardzo mam kiedy i też nie lubię takich klimatów gdzie z dupy wyskakuje jakiś potwór i drze morde na całego, więc chciałbym ominąć etap grania w tą grę a po przeczytaniu Metro 2033 i przed zaczęciem Metro 2034 chciałbym się dowiedzieć co dalej się stało z czarnym itd.

#metro #metro2033 #metro2034 #grykomputerowe #ksiazki
  • 6
@ZenoChame: jest to jakiś pomysł! gdyby nie to że jedyny sensowny lets play w którym gracz dosłownei nic nie mówi, tylko jest 'pure game' jest po angielsku, bez polskich napisów :( a polski lets play jest z ciągłym komentarzem gracza, nie mówię że jest to złe ale jakoś nie wiem, wole samemu analizować to co się dzieje :( No nic... pozostaje w takim razie jednak przełamanie się i zagranie
@Komaryt: są dwa zakończenia, dobre i złe. W obu przypadkach rozdziały 1-29 są takie same. Jedynie nasze wybory mają wpływ na zakończenie (np. zabijanie/ogłuszanie przeciwników, słuchanie rozmów sojuszników/przeciwników do końca, brzdękanie na gitarach, etc.).

SPOILERY

Dobre zakończenie:


Źle zakończenie:

@asd1asd: dzięki! Dobra postanowiłem że spróbuje jakoś zagrać, może znajdę na tą grę czas i chęci grać w grę w tym klimacie a jak nie będzie szło to poczytam Twój spoiler itp.
Chodziło mi o taki szczegółowy zarys fabuły, bo taki ogólny to już przeczytałem o czym jest, ale chciałbym się dowiedzieć bardziej szczegółowo co się działo itp. Nie sądziłem że tak się wkręcę w to uniwersum po jednej książce...