Wpis z mikrobloga

@vince87: Gratulacje Miras :) Ja aktualnie mam spłacone 60% kredytu w 3 lata, więc liczę na szczęśliwe zakończenie bankowości za 2 lata, w połowie początkowo planowanego okresu kredytowania.
A osoby, które pytają czemu brałeś kredyt zamiast poczekać kilka lat i kupić całość za gotówkę chyba nie znają życia ( ) Kredyt i pójście na swoje to najlepsza decyzja zarządzania własnymi finansami mojego dorosłego życia
  • Odpowiedz
@SpalaczBenzyny: Takim osobom, które nie chcą się "zerować" polecam wziąć do ręki kalkulator, poczytać o tym ile kosztuje kredyt hipoteczny i jeszcze na koniec wziąć zimny prysznic. Poduszka finansowa jest jak najbardziej wskazana. Ale dzisiaj przy malutkim kredycie ok 150 tys. spłacasz coś ok 260 tys. (+ koszty poboczne formalności związanych z kredytem) czyli prawie drugie tyle. To co mówisz ma sens tylko wtedy, kiedy ostro nadpłacasz kredyt.
  • Odpowiedz
@vince87: gratulacje. Ja pierwszy na 25 spłaciłem po 6 latach. Teraz mam drugi na 15lat i miałem spłacać normalnie ale galopujące stopy coraz bardziej mnie motywują żeby spłacić szybciej
  • Odpowiedz