Wpis z mikrobloga

@grap32:

Chodzi o spd z platformą czy pedały dwustronne gdzie z jednej jest SPD a z drugiej platforma?
Bo to nie jest to samo i pierwsze są pedałami SPD do ciężkich odmian kolarstwa górskiego w których tak czy inaczej kiepsko się jeździ w cywilnych butach drugie są natomiast przeznaczone zarówno do jazdy w butach z blokami jak i w zwykłym obuwiu.

Z sumie w jedym i drugim przypadku można kupić jakieś
Mozecie polecić jakies pedały 2w1


( ͡º ͜ʖ͡º)

@grap32: A tak serio, to mogę odradzić. Wszystkie nakładki jakie widziałem nie zdawały się obiecywać przyczepności.
SPD na lato i jakieś niedrogie, ale przyczepne, platformy na zimę.
@bibsz: @wykopyrek: z jednej strony platforma, a z drugiej spd. Wydaje mi się, że to swietne rozwiązanie dla osoby takiej jak ja, która czasami lubi pojeździć po parku, a innym razem pocisnąć gdzieś za miastem.
@grap32: to jak pisałem weź po prostu jakieś Shimano np. pd-eh500. Można znaleźć też jakieś tańsze modele - shimano generalnie robi dobre części więc nie musisz się obawiać brać najtańszych. Po prostu zobacz jakie bardziej pasują, jakie się podobają czy wolisz by miały piny czy wystarcza bez pinow i tyle.
Na wykopie pedały dwustronne nie cieszą się uznaniem bo niby denerwujące jest iz trzeba je poprawiac gdy się źle noga na
Ja mam x-track race, w SPD jeżdżę na siłownię czy do sklepu normalnie bo blok schowany czym jestem zachwycony, a do pracy/uczelnie w zwykłych też nie mam problemu przejechać, nie wiem tylko czy po czasie podeszwa się nie niszczy ale na razie nic nie widać