Wpis z mikrobloga

@K1ngKunta: tym, że nie jest to inhhibitor wychwytu zwrotnego adrenaliny, a jedynie serotoniny. W przypadku SNRI trochę zachodzi inhibicja wychwytu zwrotnego noradrenaliny w mniejszym zakresie, u mnie to poprawiło energię itd.
Zapytaj o to lekarza, że nie możesz tak funkcjonować ciągle senny.

Ale tak ogółem to zimne prysznice, kofeina, wysypianie się, spanie o tych samych porach, ćwiczenia fizyczne.
Tzn. nie wiem jaki masz problem, diagnozę itd. Ale hydroksyzyna hamuje... w związku
@K1ngKunta: nie wiem. Serio napisz SMS-a do lekarza, płacisz mu nie tylko za wizytę, ale generalnie jesteś jego pacjentem. Może Cię uspokoi, że to efekt uboczny przez pierwszych kilka/kilkanaście dni, a może zamieni na inny.
@K1ngKunta: a może... wyjdź pobiegaj:-) To nie żart, może poćwicz trochę, czymś się poekscytuj, żeby organizm wytworzył trochę adrenaliny i serotoniny, żeby się zmieniła trochę chemia w mózgu. Ale tak jak wyżej - najlepiej zasięgnij porady lekarza, on pewnie setkom osób przepisał już ten lek, i ma większe doświadczenie, co to może oznaczać i jak temu zaradzić.