Wpis z mikrobloga

Jak wyglada teraz sprawa z interpretacjami indywidualnymi dotyczącymi IP Box? Jakiś czas temu urzędy przestały odpowiadać na pytania. Czy już odpowiadają? Ile trzeba czekać?
  • Odpowiedz
@mirkax: jest ekspertem w byciu twarzą Infakt ;)

A tak serio to całkiem fajnie prowadzi ich komunikację i różnego rodzaju lajwy, czasami tłumacząc z eksperckiego na ludzki.
  • Odpowiedz
@inFakt: Jestem waszym użytkownikiem i mam kilka pytań - przekażecie do działu IT? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1) Kiedy i jakie zmiany w systemie księgowym inFakt planujecie wdrożyć w zwiążku z tymi zmianami podatkowymi?
2) Jakie zmiany planujecie wdrożyć pod kątem ipboxa?
3) Czy bylibyście w stanie przygotować widok kosztów w ujęciu miesięcznym, który mógłbym sobie pobrać jako xls do rozliczenia kosztów pod kątem IP BOXa? W
  • Odpowiedz
@inFakt: Włodek nie jest ekspertem, jest internetowym komikiem. jak można zaufać mu w sprawach urzędowych? niech zajmie się tym, co potrafi,
czyli rozśmieszaniem ludzi. wkur*wia mnie wybieganie przed szereg niekompetentnych celebrytów w polityce, bankach, morlinach i kawie.
  • Odpowiedz
@inFakt:
4) Czy będzie można na jednym koncie infaktu rozliczać jednocześnie wiele usług z różnymi stawkami ryczałtu?
5) Czy jeśli ktoś miał wcześniej liniówkę i przejdzie na ryczałt, to będzie mógł to zrobić na tym samym koncie infakt czy musi zakładać nowe? Szkoda by było usuwać informacje ze starego, koszty, informacje o amortyzacjach etc.
  • Odpowiedz