Wpis z mikrobloga

Dlaczego członkami najbardziej specyficznych społeczności Undergroundowych są niemal wyłącznie mężczyźni?
Dlaczego twórcami i odbiorcami najbardziej specyficznych gatunków muzyki i filmów są niemal wyłącznie mężczyźni?
Dlaczego jak ktoś ma jakiś mocno specyficzny nick np ruchampsajakara2137 to na pewno jest mężczyzną?
Dlaczego najbardziej rozpoznawalne dziwne postacie z internetu jak Kononowicz, Roztocki, bonzo to zawsze mężczyźni?
No i dlaczego kobiety nie wkręcają się w oglądanie takich dziwaków?
Czemu w zasadzie cały Underground jest zajęty przez mężczyzn?
Czemu kobiety mają mainstreamowe, cringowe poczucie humoru i nie lubią humoru czarnego albo rasistowskiego?
Dlaczego na głupie pomysły w stylu zejdźmy na sankach ze schodów po pijaku wpadają tylko mężczyźni?
Dlaczego kobiety nie zatracają się w ideologiach i nie poświęcają im życia?

#rozowepaski #kiciochpyta
  • 20
gdzie ja pisałem że to są jakieś obiektywne plusy mężczyzn?


@Belchatowianin: A to przepraszam, bo tak zrozumiałem ,że to kolejny post pt. "my to faceci zajebiści, a te baby takie do niczego". Takich tutaj pełno, a prawdy w tym tyle co nic. No ale jak wszyscy wiemy nienawiść do płci przeciwnej bierze się z narcyzmu.

Dla mnie subiektywnie to są plusy bo sam kompletny odchył


Ano czyli jednak uważasz to za
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nowywinternetach: gdzie ja pisałem że to są jakieś obiektywne plusy mężczyzn? Dla mnie subiektywnie to są plusy bo sam kompletny odchył

@Belchatowianin: sam sobie zaprzeczasz. XD pałujesz do tego wiplera, żeby napisać, że to nie są plusy, no chyba, że dla ciebie, bo pałujesz do tego wiplera. Kolega odniósł się raczej do twojego wysrywo-buńczucznego tonu wypowiedzi.
Nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym, idź dalej oglądać konona. XD