Wpis z mikrobloga

#!$%@? się ludziom w życie ile mogą pracować. Dawno nie słyszałem tak zamordystycznych postulatów


@odysjestem: Co? XD To teraz jest zamordyzm, bo można mieć tylko 150 nadgodzin w roku, chyba że umowa stanowi inaczej.
Przecież ja chcę tylko niższego opodatkowania ludzi którym chcę się pracować lol
nie ma żadnego limitu, dla chcących pracować 24/7 jest działalność gospodarcza


@elf_pszeniczny: i wtedy jest się bardziej ruchanym niż na etacie.

@kwiatosz: Może nie trzeba byłoby ściągać Ukraińców, bo byłoby wystarczająco dużo Polaków i nie byłoby odpływu kapitału. Poza tym nie każdy brałby nadgodziny przez całe życie.

Macie mentalność karania ludzi pracowitych i tego już się nie pozbędziecie.
@Niegodnik: nie bierzesz pod uwagę przypadków losowych, pracodawca nie zawsze może zapewnić więcej etatów, a też może czasem potrzebować by pracownik został. Tym bardziej, że nadgodziny są lepiej płatne względem normalnych godzin pracy. Nie możesz narzucać komuś swojego widzimisię, jeżeli obie strony tego chcą to masz gówno do gadania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Niegodnik: poza tym możesz mi wyjaśnić, gdzie w nadgodzinach jest łamanie umowy czy prawa? Gdzie jest to zakazane? Są jakieś konkretne artykuły zakazujące pracy w godzinach nadliczbowych? Nikt nie może Cię do nich zmusić, ale też nie może Ci zakazać pracować w godzinach nadliczbowych jeżeli wyrazisz na to zgodę.