Wpis z mikrobloga

  • 0
@GG99: powodzenia! Też sobie kupiłam na urodziny parę lat temu skrzypce. Pomimo tego że chodziłam do szkoły muzycznej na pianino to skrzypce to był but w mordę xD
Dopiero z nauczycielką po 2 latach nauki osoby z mojego otoczenia mówią że "da się słuchać". Jak chcesz jakieś nuty dla początkujących to mam coś :)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GG99: ooo ale super ciekawa praca. Tak z ciekawości, mam stare pianino, jeszcze z klawiszami z kości słoniowej i pękła mi ta cała żeliwna płyta w środku xd naprawiacie też takie ee znaczace usterki czy już po ptokach?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@bewuce Tłumik zakłada się na podstawek skrzypcowy i ten ma za zadanie tłumienie drgań, przez co skrzypce grają ciszej
  • Odpowiedz
@GG99 z ciekawości co Cię naszło na skrzypce? Pytam bo też mi czasami chodzi taki pomysł po głowie, ale go skreślam bo nigdy nie wykazywalam żebym miała talent muzyczny (ale też grałam tylko parę razy w życiu)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@szynszyla2018 Stwierdziłem, że nie umiem grać na żadnym instrumencie a zawsze chciałem na skrzypcach. I kupiłem skrzypce.
Ja pewnie też nie mam talentu muzycznego ale chcę grać dla samego siebie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GG99: że skrzypcami na początku to żadnego YouTube, znajdź nauczyciela przynajmniej do tego, żeby ci pokazał jak mają pracować palce, jak masz trzymać skrzypce i jak trzymać smyczek.
Jak zaczniesz to robić samemu i nauczysz się czegoś źle, to potem będzie mega ciężko to naprawić.
  • Odpowiedz
Na marginesie to zawodowo zajmuje się renowacją pianin :)


@GG99: Wow, super! Bardzo chętnie zobaczyłbym jakieś fotki przed i po, dowiedział więcej jak ten biznes działa - ile pianin rocznie robisz, pracujesz w firmie czy sam, jak głębokie renowacje są robione, ile takie coś kosztuje, kiedy się opłaca a kiedy nie. Ja od jakichś trzech lat uczę się grać na pianinie na własną rękę i we własnym stylu tak jak mi
  • Odpowiedz