Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kodishu: a czy ja napisalem, że tylko bimber? I tak btw bimber jest droższy od tego Martini i Jagera. Nie umiesz wydawać z głową. Chłopie kupujesz pomidorki w folii za 7 zł/250g, które nie różnią się niczym od zwykłych kiściowych 7zl/kg. Kupujesz kurczaka BIO XD Kupujesz cukinię w styczniu za 18 zł/kg XD Już nie wspomnę o pomidorach malinowych, które zawsze tyle kosztują.

@Wuja_Patryk: #!$%@? chłopie. Czy to oznacza, że
@ignore48: aha, czyli krewetki zastąpić mortadelą, jegera i martini bimbrem, bakłażana i cukinię cebulą, polędwicę woda... #!$%@? że mi to do głowy nie przyszło. Zajebisty przepis na szczęśliwe i zdrowe życie. Dzięki.


@kodishu: kurła kupiłem lambo, i utrzymanie i waha kosztuje miliony kto to widział.

Zaraz mi tu napisze jakiś polak że powinienem jeździć hehe passatem. Jeszcze tak nisko nie upadłem
@kodishu kolego, cena drobiu wzrosła głównie z powodu ptasiej grypy, a nie inflacji. Znacząca część produktów, które masz na zdjęciu jest importowana - alkohol, sery, warzywa poza sezonem. Tak naprawdę, nie kosztowało Cię to dużo, a jeśli jesz tyle w weekend sam to znaczy, że się obżerasz.
@kodishu: Już się biedaki zesrały w komentarzach, że kupujesz "PRODUKTY PREMIUM" i się dziwisz. Takim to by trzeba było dać porównanie na koszyku za 20 PLN, w którym jest mortadela, najtańsze parówki i chleb z mrożonki to może wtedy by coś zaskoczyło. (°°


@CiaoBobrze: kupuj drogie rzeczy, które zawsze były drogie i narzekaj że są drogie. Co może pójść nie
kupuj drogie rzeczy, które zawsze były drogie i narzekaj że są drogie. Co może pójść nie tak? Wykopki to powinny chodzić na lekcje z przystosowania do życia w społeczeństwie


@Rad-X: Ty to powinieneś mieć lekcje z przyswajania informacji, nie chodzi o to że produkt jest DROGI, tylko to, że bardzo PODROŻAŁ. Ja sobie będę dalej kupował rzeczy "premium" bo mnie stać i dalej będę narzekać na pompowane ceny w bolzce, a
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kodishu: jak z tym rozłożeniem obniżek między produktami

@Limonene: ale jakich obniżek? Nie rozumiem w ogóle pytania? I jakie rozłożenie pomiedzy produktami? Chcesz żebym każdy produkt z paragonu wymienił tu i napisał ile podrożał w ciągu roku czy jak?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kodishu kolego, cena drobiu wzrosła głównie z powodu ptasiej grypy, a nie inflacji. Znacząca część produktów, które masz na zdjęciu jest importowana - alkohol, sery, warzywa poza sezonem. Tak naprawdę, nie kosztowało Cię to dużo, a jeśli jesz tyle w weekend sam to znaczy, że się obżerasz.


@Bordomir: jak sam? We troje, więc skromnie jemy