Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Hellicon: nie mówię że smakosz, nie pijam często, jednak w tym przedziale cenowym to balaś z colą mi nie smakuje, pytam bo może jest coś z czym zacząłby mi smakować a nie odkryłem tego jeszcze ¯_(ツ)_/¯

@baxiu90: ballantines to perfuma, a z cola śmierdzi starymi skarpetami. Masakra.

W ogóle szkockie to dramat, ale ballantines to dno dna gorsze nawet od śmierdziucha grantsa czy johniego walkera...

Tylko irladzka whiskey jak Pan
  • Odpowiedz
@ArniHell: Ballantines to największy syf i smakuje jak jakaś kałuża.. jak możecie to pic ¯_(ツ)_/¯ to jest trochę jak mówić ze pije się dobre piwo i pije się kuflowe mocne (°° 15zl dokładasz i masz 3x lepszej jakości whisky…
  • Odpowiedz
@baxiu90: W podobnym przedziale cenowym to zwykły Jim Beam to pewniak, Johnnie Walker Red Rye Finish też bardzo przyzwoity jak na swoją cenę, skręcający lekko w stronę bourbonu. Możesz też obczaić białego Dewarsa, Passport Scotch, teraz otworzyłem czarnego Western Golda i taki w miarę. Nawet Golden loch jest kilka klas lepszy niż Ballantines xD A Grantsa mogę polecić, ale tylko te "kolorowe" leżakowane, bo zwykły czerwony to dramat
  • Odpowiedz