Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 127
Uprzejmie informuję że mirabelka @Magdozaur wywiązała się że swojego rozdajo

Dziękuję pięknie za dobrą robotę ()

PS. Mamy w pracy koleżankę która rozmawia tylko ze mną bo z innymi ma wieczne konflikty. Teraz już nawet do mnie się nie odzywa bo mam tatuaż xD warto było słyszeć odgłos pękającej dupy jak zobaczyła cycki.

#rozdajo #chwalesie #tatuaze
ArniHell - Uprzejmie informuję że mirabelka @Magdozaur wywiązała się że swojego rozda...

źródło: comment_1643357504gjR4ki4G4reaDSUuWnwpj8.jpg

Pobierz
  • 93
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@DanteMorius: jak powiedziałem babci że będę miał Baphometa to zakazała mi przychodzić do niej na dzień babci xD na całe szczęście tatuaż był po dniu babci. Najlepsze jest to że mój dziadek miał tatuaże.
  • Odpowiedz
Najlepsze jest to że mój dziadek miał tatuaże.


@ArniHell: ale szatańskie?

jak powiedziałem babci że będę miał Baphometa to zakazała mi przychodzić do niej na dzień babci xD na


po prostu wiedziała że Diablo w wersji baba to nie jest prawdziwy szatan. Też bym Ci zakazał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@DanteMorius: moja babcia na starość stała się bardzo święta. Wiadomo będzie w raju. Z tego co mi dziadek opowiadał to ona taka święta nie była.
  • Odpowiedz
@DanteMorius: jak powiedziałem babci że będę miał Baphometa to zakazała mi przychodzić do niej na dzień babci xD na całe szczęście tatuaż był po dniu babci. Najlepsze jest to że mój dziadek miał tatuaże.


@ArniHell: czyli robisz tatuaze dla innych, zeby im dupy pekaly, gratulacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ArniHell współczuję ręki.
Może beka, może nie, nie wnikam. Ale robienie sobie takiego tatuaża może się okazać całkiem kiepskim pomysłem w przyszłości. Niech Bóg Ci błogosławi mimo wszystko i wypełnia Twoje serce miłością do drugiego człowieka i do tego co piękne, a nie do działań i słów skierowanych przeciw bliźniemu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@artekF: nie po prostu to jedyna osoba jaką znam która się #!$%@? xD Jezusa bym sobie zrobił to i tak by stekala że ona by sobie nigdy tatuażu nie zrobiła bo jak to będzie wyglądało podczas ślubu xD to jest jej maks o czym myśli. Ślub, kiecki i goście.
  • Odpowiedz