Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 127
Uprzejmie informuję że mirabelka @Magdozaur wywiązała się że swojego rozdajo

Dziękuję pięknie za dobrą robotę ()

PS. Mamy w pracy koleżankę która rozmawia tylko ze mną bo z innymi ma wieczne konflikty. Teraz już nawet do mnie się nie odzywa bo mam tatuaż xD warto było słyszeć odgłos pękającej dupy jak zobaczyła cycki.

#rozdajo #chwalesie #tatuaze
ArniHell - Uprzejmie informuję że mirabelka @Magdozaur wywiązała się że swojego rozda...

źródło: comment_1643357504gjR4ki4G4reaDSUuWnwpj8.jpg

Pobierz
  • 93
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zloty_wkret: no takich głupot to po pijaku się nie da wymyśleć. Zawsze mnie śmieszyło to że na mojej drodze katolika zawsze spotykałem osobe która mnie od tego odtrącała, a powinna wspierać xD
  • Odpowiedz
@ArniHell: Jak chciałeś zaświecić znajomością istnienia dualizmu we wszechświecie, to trzeba było se cyknąć piękne i proste równanie de Broglie'a albo Heisenberga, a tak to "zwykłą" trans-kozę masz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ptt_: @Magdozaur: no właśnie też się mialem zapytać co kolega by sobie wytatuował. Prawda jest taka że nawet jak bym sobie mamę Muminka zrobił to byłby gnój xD
  • Odpowiedz
Nie mam nic do tego co jest na tym tatuażu ale co on ma z nogami? Wygląda jakby mu się łączyły w jedną i miał doczepione kopyta xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Yurakamisa: ja nie mam bólu dupy xD ja zawsze chciałem Baphometa. Nie chciałem tylko tego który symbolizuje szatan czyli głowe kozła w pentagramie. Znaczenie i tak jest tylko dla mnie a reszta osób może go uważać za szatana. Nadal to lepsze niż robić sobie losowe tatuaże z odstępami co 10cm.
  • Odpowiedz
Bibliotekarka zrobiła rozeznanie na mój temat bo na pewno szatanista a tu zonk jeden z lepszych uczniów w szkole xD pewnego dnia lala mnie woda święcona żeby wypędzić demona.


@ArniHell: Co xD
  • Odpowiedz