Wpis z mikrobloga

@donmateok: @Betmen: @ZalgoZalgo:

przed chwilą sama dodałam post z pytaniem o słuchawki, a wystarczyło przejrzeć tag xD zainteresowaliście mnie tym Huawei, ale mam pytanko - przewód jest gumowy i wytrzymuje długo wizualnie? Pytam, bo mam Creative Outlier Sports i przewód wyglada obecnie jak użyta dziesiąty raz prezerwatywa :/ tj. łuszczy się, pęka i odchodzi w skrawkach. Ogólnie to przewód szybko tracił na estetyce, a same słuchawki przez to wyglądały
@Piks0n: Nie wiem o jakie dokładnie żywsze sporty Ci chodzi, ale co do wypadania z uszu: przy dobrze dopasowanej sylikonowej końcówce (z tego co pamiętam są w zestawie 4 rozmiary) jak dla mnie nie ma opcji, żeby wyleciały. Ja używam słuchawek na siłowni + rower (bardzo długo grają, na 40% wytrzymały mi kiedyś 13 godzin) i nie mam jakiegoś dyskomfortu. Przy żywszych sportach po prostu trzeba bardziej docisnąć tylny "regulator", wtedy
@ismenka: Bardzo się cieszę, że te 2 lata temu wybrałem jednak Huawei-e XD Gdyby padły to pewnie ponownie bym je wybrał, tym bardziej, że ich nie oszczędzam. Trzeba tylko uważać na sylikonowe końcówki i nie gubić, bo koszt takich jak sprawdzałem to 30-40zł.
@donmateok: W tych Creative też końcówki się gubią xD już zgubiłam zapasowe, teraz mam z jakichś innych tanich z Kaufland (które jak mocno szarpnę po treningu przy spoconych uszach to w uszach zostają xD), więc już z tym gubieniem jestem pogodzona i jakoś sobie radzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dzięki, Mirku, za polecenie. Zastanawiać się nie będę - kupuję #!$%@?.
@ZalgoZalgo Ja mam takie i sobie chwalę. Dobra jakość dźwięku, całkiem wygodne (chociaż raz na godzine pewnie je poprawię) i mają poręczne pudełko, które spokojnie zmieścisz w kieszeni. Dodatkowo fizyczne przyciski bardzo na plus podczas ćwiczeń. Jeżeli nie potrzebujesz anc (a te pasywnie tłumią całkiem nieźle) i parametrycznego eq to polecam. Osobiście kupiłbym je drugi raz.
@ismenka: Huaweie mają trochę inne opakowanie, ale chyba jeżeli chodzi o model to powinno być to samo. Swoją drogą spoko kolor, jak kupowałem to nie pamiętam czy był taki do wyboru.
@donmateok: to Huawei by Honor, tak w każdym sklepie było podpisane. Na opakowaniu są czerwone, ale wzięłam czarne, choć się wahałam :)

I mam już pierwsze testy: niestety słabiej się trzymają w uchu niż Creative ( ͡° ʖ̯ ͡°) Są płytsze i wydaje mi się, że silikon jest bardziej miękki. Dopiero największe nakładki najlepiej się utrzymały - przetestowałam je przy bieganiu i żywszych ćwiczeniach, rezultat podobny jak
@ismenka: Biegasz w czapce czy bez? Ja z uszami mam tylko problem, jak sobie źle ułożę na nich czapkę którą mam pod kaskiem, wtedy faktycznie po jakimś czasie muszę poprawić. Mam nadzieję, że całościowo się jednak do nich przekonasz :) najlepiej by było takie sluchawki przymierzyć w sklepie, ale z oczywistych powodów nie ma takiej opcji :D