Wpis z mikrobloga

Na początku stycznia pojechałem sobie do Szklarskiej Poręby. Cel jeden - pociągi, a dodatkowo moje ulubione, bo Impulsy. Moje pierwsze zdjęcie stamtąd, powstałe na wariata. Rano zapomniałem statywu, całą noc nie spałem, żeby nie zaspać na pociąg o 4 rano. W końcu nie mogłem otworzyć drzwi z pociągu i wysiadłem stacje dalej niż chciałem, a później musiałem w ekspresowym tempie znaleźć miejscówkę. No i było blisko, że to zdjęcie nie powstałoby w ogóle, bo zapatrzyłem się w telefon w czasie, jak pociąg akurat jechał.

#fotografia #gory #pociagi #pociagiboners #kolej #dolnyslask #kolejedolnoslaskie #sopelek
mrsopelek - Na początku stycznia pojechałem sobie do Szklarskiej Poręby. Cel jeden - ...

źródło: comment_1643650685piRquChQgBop4ncNOKMofE.jpg

Pobierz
  • 26
@yngvildr: Szczerze mówiąc na mnie jakiegoś szału nie zrobiła. Sam widok gór fajny, tym bardziej, że widziałem je pierwszy raz. Nie licząc kolonii w wieku 7 lat, ale to nic nie pamiętam z nich, poza sklepem i kupowaniem lodów. Dla mnie bardzo komercyjna miejscowość. Chodząc po okolicach widać budowy kolejnych osiedli deweloperskich z mieszkaniami pod wynajem. Myślę, że za rok kilku zdjęć nie uda się już zrobić.

@Freyu77: @LOGlN:
@mrsopelek mi tu chodziło bardziej o góry bo trochę podchodziłam po tamtejszych, samego miasta nie zwiedziłam aż tak, bo mieszkałam na uboczu no i przez całe studia jeździłam tam na plenery ceramiczne. Więc mój stosunek do Szklarskiej jest czysto sentymentalny ( ͡º ͜ʖ͡º)
@yngvildr: Mój stosunek jest czysto kolejowy. Nie jest źle, ale tak idealnie też nie.

@Krole: Bardzo mi miło w takim razie.

@sew: Serpentyna fajna. Następnym razem muszę z dronem podlecieć.

@TheKundel: No i zajebiście, jak Ci się podoba. Rób to co kochasz.

@Leniwiec1: A może się następnym razem wybiorę. Myślałem, że tam od razu za Szklarską Górną jest granica, ale tam jeszcze jest spory odcinek lasami. Tylko