Wpis z mikrobloga

Hej mirki.
Gram teraz w Gears 5 i mega zastanawia mnie jedna rzecz. Dlaczego Gears 5 nie bylo bardziej popularne przy okazji premiery. Ogolnie, mam wrazenie jakby seria Gears of War podupadla, szczegolnie po tym jak Epic sprzedal Microsoftowi prawa do marki. Z poprzednich gearsow gralem tylkow jedynke i byla bardzo przyjemna. Jak na tamte czasy wprowadzala bardzo duzo innowacyjnych rozwiazan, szczegolnie w kategorii cover shooterow. Gears 5 ma calkiem kompetentna kampanie, DLC Hivebusters wprowadza dodatkowy tryb multiu oraz nowe misje do single playera. Mam wrazenie ze ta gra jest swietna jezeli tylko komus pasuje gameplay loop cover shooterow. Moze to rpzez brak nowych rozwiazan wzgledem poprzednich czesci?

(Sorry, za brak polskich znakow, dlaej nie kupilem nowej klawiatury)
#gry #gears5 #gearsofwar
  • 4
@Desolator Hej. Bardzo mozliwe, ze to ja cos poknocilem albo mam nieadekwatny obraz sytuacji. Wedlug danych udostepnianych przez Microsoft podczas launch window Gears 5 mial 3 miliony graczy, potem niestety ta liczba szybko spadla. Grze niesamowicie pomogl game pass, gdzie masa ludzi miala szanse zagrac w gre. Do tego dochodzi dosc slaby moim zdaniem coverage gry na youtube przez spolecznosc graczy. Generalnie wydaje mi sie ze jak na tytul o takiej historii,