Wpis z mikrobloga

#auto #leasing #motoryzacja #samochody #kia

Mirki pijcie ze mną kompot!!
Po miesiącu dyskusji z dealerem oraz centralą, udało się w końcu odebrać samochód. Udało się znaleźć Kię w Kombi z prawie takim samym wyposażeniem i innym kolorem. Choć kolor akurat też mi się podobał więc tu dużej straty nie ma :). Po znalezieniu samochodu udało się wynegocjować dość atrakcyjną cenę. Na szczęście odbiór samochodu przebiegł sprawnie i tutaj nie można nic zarzucić Salonowi oraz Sprzedawcy.
Dziękuję wszystkim wykopkom za rady i pomoc w załatwieniu sprawy!!! Szczególne podziękowania należą się @Verbatino za pomoc i bardzo cenne rady:).
MiloO94 - #auto #leasing #motoryzacja #samochody #kia

Mirki pijcie ze mną kompot!!...

źródło: comment_1643827894imV5nfPkuVe8musmNUdFhY.jpg

Pobierz
  • 190
Tak dowiedzieli się bardzo szybko. Efekt Wykopu zadziałał lawinowo. Dowiedziała sie Kia Polska i nawet Kia Europa.


@MiloO94: Ja to chyba już tylko dlatego stąd nie spierdzieliłem. Bo społeczność może i upośledzona, ale przynajmniej zaangażowana i jak trzeba to kręci Małysza, albo zbierze kasę na coś, albo nagłośni jakiś temat, albo pomoże w jakiejś #!$%@?, bo choć 99% odpowiedzi to heheszki, to zawsze trafi się jakiś dobry mireczek który odpowie poważnie,