Wpis z mikrobloga

#pcmasterrace #nvidia #gry #heheszki #humor #rtxfollower

Jako, że w Dying Light 2 RT robi robotę wyznawcy RTX łączmy się w wspólnej modlitwie. ( ͡º ͜ʖ͡º)( )

Nvidio nasza,
któraś jest w Santa Clara
renderuj klatki Twoje;
przyjdź GPU Twoje;
bądź ficzery Twoje jako w grach,
tak i w benchmarkach.
DLSS naszego powszechnego
daj na dzisiaj
i odpuść nam nasze PC konfiguracje,
jako i my odpuszczamy je Twoim hejterom
I nie wódź nas na reytrecingu maksowanie,
ale nas zbaw od crashy.
Ament.
  • 22
@Variv: Bo tylko to trzema AMD przy życiu

W sumie NV i strefa Gaming to malutki % tego co robią. Oni od wielu lat głównie zajmują się rynkiem PRO. Zresztą większość ich konferencji kierowanych jest dla PRO . Gaming to dodatek
@cin123654: Co nie zmienia faktu że to ich zarobek. 22,5% to gigantyczna ilość zamówień + idą coraz lepiej w laptopy + serwery. No jeśli dla ciebie lepiej aby AMD nie istniało to xD Nie dość że jesteś fanbojem ikskloca to jeszcze Intelika i Nvidii? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Odczuwam_Dysonans: mam 9900k - w grach ciągle dominują na 16 rdzeniami AMD ( a mam tylko 8 rdzeni ). Seria 12 to świeżość na rynku ( 1 podejście do hybrydy ) i olbrzymi skok wydajności jednego rdzenia.

W grach Intele wygrywają. A seria 12 z racji budowy i posiadania 24 wątków szaleje również w aplikacjach wielowątkowych.

Minus pobór prądu to prawda. Ale jest moc

Taki szybki test procków - AMD dopiero
Pobierz c.....4 - @Odczuwam_Dysonans: mam 9900k - w grach ciągle dominują na 16 rdzeniami AMD...
źródło: comment_1643927254eMlBiCS9BDmOgrOI3qDwb4.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@cin123654: ale żeś se wybrał grę, gorzej zoptymalizowanej nie było? Ale jak tak tendencyjnie podchodzimy to proszę, z tego samego testu Wiesiek 3, 5800X nad 11900K - 5800X 1700zł, 11900K 2200zł. Nowe Intele pobór prądu x2 względem porównywalnych AMD. No rzeczywiście dominacja w opór, tylko 3 generacje im zajęło żeby być konkurencyjnym :D
Mam takiego ziomka co "tylko Intel", ale on się przyznaje że tylko ogląda opinie w internecie i tak