Wpis z mikrobloga

@SaintWykopek: Ja nic nie dostałem, zresztą nie tylko na 18 urodziny ale na wsześniejsze też nie, mimo że rodzice mają kasę to zawsze jak coś chciałem czy to za gówniaka, czy jak trochę starszy byłem dostawałem głupie odpowiedzi typu jak braknie pieniędzy to sobie to do garnka wsadzasz i ugotujesz, albo a po co ci to będziesz wtedy lepszy od innych? I jeszcze inne debilne odpowiedzi ale te dwie zawsze były
@Boss86: U mnie jeden dostał nową Astrę, drugi używane Audi 80 - 10x większe powodzenie miał ten drugi kolega. Wyszaleliśmy się na wiejskich dróżkach wokół szkoły i obstawiam, że to Audi już długo nie pożyło po skończeniu szkoły. ;)
Pamiętam w liceum, jak kolega dostał na 18tke nową toyotę rav4 XD


@Boss86: znajomy dostał od rodziców nową S500. Ból dupy wśród nauczycieli w liceum był konkretny, gdy podjeżdżał pod szkolę. No ale nikt nie odezwał się głośno, bo jego rodzinka była świeżo po transformacji na przełomie wieków z dawnej "szkoły prowadzenia biznesu" na białe kołnierzyki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Boss86 zajebiście, ja na 18stke nie dostałem zupełnie nic, żadnej pomocy w starcie w dorosłość.

A ci którzy dostają samochody albo mieszkania najgłośniej mówią, że sami osiągnęli sukces

@kubal251: ja też nic, ale bardziej dlatego że nie chciałem, rodzice zawsze chcieli mi pomagać ale mimo to przyjmowalem pomoc w minimalnym stopniu. Z perspektywy czasu zrobiłbym dokładnie to samo. Teraz się odwdzięczam że mogłem na nich liczyć, większość rzeczy które im kupuje