Wpis z mikrobloga

Skumajcie, że wersow kupiła powypadkowego GLC ze Stanów i chwali się, że nowy XD
Widać to po przednich lampach, oraz na kluczyku jest czerwony znaczek alarmu - cechy szczególne aut z USA.
Co więcej spas przedniego zderzaka jest niechlujny, najpewniej bity z przodu.
W filmie mówi, że nie pokaże odbioru z salonu, bo taki kontent już był na jej kanale (?)
Na pewno nie chodzi o to, że auto przypłynęło w kontenerze z #!$%@? przodem XD
Brzydkie czarno-czerwone skóry tłumaczy tym, że "długo nad nimi myślała i uznała, że będą się fajnie wyróżniać"
To nie tak, że to nie ona konfigurowała to auto XD
Oj weroniczko, dlaczego dalej oszukujesz fanów?

#friz #wardega #konopsky #gargamel #polskiyoutube #revo #wersow #ekipa
Hyper2137 - Skumajcie, że wersow kupiła powypadkowego GLC ze Stanów i chwali się, że ...

źródło: comment_1644082475zAAmO58IK5UJ3elUhL82Dq.jpg

Pobierz
  • 34
via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@Hyper2137: wiesz co, użyłeś jednego słowa które coś pokazuję dokładnie chodzi o KUPIŁA to ja różni od tych zjebow którzy biorą AMG albo #!$%@? mustangi na leasing albo wynajem krótkoterminowy i przepalają hajs na wkład i raty a przy obecnym prawie podatkowym wykup poleasingowy to dramat a tu ma pewny kapitał. Obecnie takie auto nawet bite ale zrobione tak jak powinno to dobra inwestycja, sam mam w towarzystwie ludzi którzy kupili
@silownia: Ale nie rozchodzi się o to, że być może sprawdziła bite auto (i zapewne zajebiście zostało ogarnięte, skoro ona ma tym jeździć, a nie na handel), tylko o ściemnianie że to nówka, nieśmigana z salonu. Tu akurat propsuję Werę, bo nie przepala kasy, a czasem te sprowadzane auta ze Stanów są po naprawdę lekkich kolizjach bez uszkodzeń "narządów wewnętrznych". Pytanie czy ktoś udowodni, że na pewno sprowadzone i przede wszystkim
@philosophy: Przecież rozwalone auta sprowadza się tylko ze Stanów za grosze. Jakbyś miał sprowadzić z Niemiec czy gdzieś indziej z Europy to totalnie nieopłacalne. Poza tym widać, że jest sprowadzone zobacz na lampy. @Hyper2137 przecież o tym pisał.

Rok tego samochodu to modelowo 2019, więc raczej nie odebrała z salonu ;)
@Hyper2137: To tylko pokazuje ja wardęga wam sprał mózgi, generalnie sprawa jest na tyle poważna czy fura jest nowa czy też nie iż powinniście natychmiast powiadomić FBI/CBA aby sprawy się przyjrzeli, kto wie może nawet filmik w lesie nagrają?
Tromba powiedział, że jak odbierał swojego to dealer się wysprzęglił że zamówiła GLC, temat się przedłużał przez sytuację na rynku z dostępnością pewnie fabryka termin oddalała cały czas, to wzięli co było
@Kroledyp: nie wiem czy debilu umiesz czytać model rocznikowy 19, czyli auto jest z 2019. W UFG jak masz sprytnego agenta to wpisuje rocznik. Ja przy swoim aucie rocznik miałem tez wpisany i był polift, choć auto polift miało produkowany 2 lata wstecz