Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty #shitcoin farmy na FTM to złoto po całości. Pisze o tym już któryś raz i ciągle nie mogę wyjść z podziwu, jakim cudem to działa. Ta farma na gorze w 20 dni dała X2.5, środkowa X6.5, a ta na dole, trzymam chyba od roku i tam jest moon, X20 dawno przekroczone. Dla tych z gwoździem w głowie, którzy oskarżają mnie o naganianie- ujawnianie dobrych farm nie jest w moim interesie, czym więcej ludzi farmi, tym mniejsze odsetki.
#bscfarming
Obruni - #kryptowaluty #shitcoin farmy na FTM to złoto po całości. Pisze o tym już kt...

źródło: comment_1644237610J3s7OXHsLsnzBNndb6aHuu.jpg

Pobierz
  • 27
@Corona_Beerus: poza tym kilka wpisów wcześniej ujawniłem swój adres shitow, żeby #!$%@? przeróżnej maści przestały mi imputować, że zmyślam, wiec łatwo zweryfikować co i gdzie farmie. :))
@swecy_mje_plendzo: na FTM jest wyjątkowo wysokie APY, gdzie indziej tez możesz znaleźć, ale powyżej 40-50% APY pojawia się wysokie ryzyko " nietrwałej straty" która wbrew nazwie jest cholernie trwała- można wtopić większość wkładu, co i mnie sie ostatnio przytrafiło na łańcuchu Harmony. Przed rozpoczęciem farmienia, trzeba sie naprawdę ze zrozumieniem zapoznać z tematem impermanent loss- nietrwała strata. https://academy.binance.com/en/articles/impermanent-loss-explained