Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jeden z najgłupszych cope jaki środowisko redpill wyznaje to "dorób się, kobiety same bedą cię podrywać". Wiele lat w to wierzyłem, gdy byłem biednym studentem. Na studiach podrywanie mi nie szło, biedak introwertyk z przeciętną gebą wtedy jeszcze suchoklates. No nie mogło to zadziałać. Zostałem słynnym programistą, pracuję na kontrakcie dla firmy zza granicy, zależnie od miesiąca mam po podatkach 25-30k do ręki (wiem bez rewelacji, ale ciężko mi obecnie znaleźć motywację na coś więcej). No i w temacie kobiet nie zmieniło sie praktycznie nic. Pieniędzmi nie szpanuje, ale nie jest też tak, że jestem przegryw ktory żyje jak typowy kuc. Nosze markowe ubrania, barber, siłownia z trenerem, kilkuletnie auto "premium", podróże, wychodze ze znajomymi jednak nijak nie przesłoni to polackiej gęby czy temparamentu typowego domatora, często przez to słyszałem od różowych, że jestem nudziarzem :( Próbowałem randkowania przez szybkie randki, poznawanie przez znajomych/z pracy czy tez tindera. Zawsze kończyło sie po kilku spotkaniach bo "jesteś super wartościowym facetem, ale nie ma chemii", z kilkoma wydawało się, że idzie w dobrym kierunku po czym znajomości gasły gdy odmawiałem odpowiedzi na pytanie ile zarabiam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie przepadam za jeczybułami z przegryw czy blackpill ale co do jednego mają rację, liczy się tylko wygląd i osobowość badboya, a nie żadne pierdy typu dobra praca. Wołam @smutny_login oraz @pozytywny_gosc czytam was i widze, że jesteście w podobnym miejscu.
Miras 30+ z warszawa, tak tyko chciałem się pożalić z nadzieją na poznanie #rozowypasek do #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6202d86f3be9540a5d026fa5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 54
No co mam powiedzieć, odkrywanie koła na nowo.

https://www.wykop.pl/wpis/63531131/anonimowemirkowyznania-mam-28-lat-jestem-bezdzietn/#comment-225215813

Tutaj dokładnie wyjaśniłem, że dla kobiety najważniejszy jest wygląd, bo wygląd = seksualne EMOCJE, podniecenie.
Gdy facet podnieci się babą to często znaczy nic - może chcemy seksu, ale nie zakładamy od razu związku, analizujemy logicznie charakter, wady itd,
Gdy kobieta podnieci się seksualnie facetem, to logika jej się wyłącza i słynny "radar" wykrywający incela po 1 wpisie przestaje działać - nagle mózg
Tutaj dokładnie wyjaśniłem, że dla kobiety najważniejszy jest wygląd, bo wygląd = seksualne EMOCJE


@Pozytywny_gosc: Ja #!$%@? gościu, nie wiem jak można takie totalne bzdury wygadywać w 2022 roku. Kobiety nie podniecają się wyglądem tak jak faceci. W ogóle. Kobiety działają inaczej niż faceci, jakbyś się jeszcze nie zorientował. Kobiety podnieca status społeczny, wysokie miejsce w hierarchii, sukces, bycie alfą, a odczytują to po pierwsze przez zachowanie faceta w różnych sytuacjach
Dlatego mężczyzna musi podrywać,


@Jah00: podryw nie istnieje typie xD Jak sie spodobasz z mordy możesz na randce pierdzieć, bekać i laska się będzie śmiać, zaruchasz. Pua, podrywanie to są mity dla naiwnych, musisz zaakceptować to, że życie jest proste.
1.) Podobasz się lasce - możesz być kim chcesz, sobą, udawać, ona będzie się śmiać z twoich nieśmiesznych żartów i się w tobie zakocha
2.) Nie podobasz sie lasce - możesz
@Pozytywny_gosc: Typowe wyparcie. Smutne to jest. No ale jak chcesz wierzyć w bajki i być przegrywem to nic na to nie poradzę, więcej lasek będzie dla myślących gości. PUA działa właśnie z tych powodów, o których pisałem. Widzę, że obraz świata czerpiesz z tagów typu #dickpill, a nie z własnych doświadczeń. Bo jak jesteś przegrywem to żaden wygląd ci nie pomoże. A pierdzenie i bekanie jest właśnie zachowaniem alfy, bo
@Jah00: czyli to ty jesteś tym gościem, co kupuje kurs za 10k od mistrzów pua haha. Zastanów się co ty mówisz w ogóle.

Po tym co napisałeś to powinieneś nie być w stanie spojrzeć w lustro. Gargamel cię ładnie podsumował, obejrzyj to i może przejrzysz na oczy
P.....c - @Jah00: czyli to ty jesteś tym gościem, co kupuje kurs za 10k od mistrzów p...
@Pozytywny_gosc: Kupowanie kursów nic ci nie da jeżeli nie zajmiesz się praktyką. To tak samo jak z kursami biznesu, inwestowania czy odchudzania albo pakowania na siłowni. Czy to oznacza, że nie da się odnieść sukcesu w biznesie, inwestując pieniądze, czy poprawić sylwetki? Oczywiście, że się da. Chodzi tylko o to, żeby poznać zasady rządzące danym zagadnieniem, a reszta to ciężka praca. Tak samo są zasady PUA, ale żeby być w tym
@Jah00: nie pisz do mnie więcej, nie chce czytać tych bzdur. Całe życie udawanie i branie udziału w wyścigu szczurów, to ja już wolałbym sobie balonem polatać z jakimś pasztetem, niż lechtac sobie ego podrywaniem pustych modelek. Nie każdego interesuje seks i zaliczanie, tak robią zwierzęta raczej