Wpis z mikrobloga

@Mowi: ciekawa jestem jak ty wyglądasz... Może pokaż jakieś swoje zdjęcie to ocenię je chłodnym, kobiecym okiem. Challenge accepted czy tchórzysz?

@mrmydlo: musisz mieć jakiś kompleks na punkcie meneli pijących tanie wina - może jakaś rodzinna "patola"? Sposób w jaki oceniłeś mojego kolegę pokazuje, że jesteś "bardzo nieuprzejmy". W słowniku ludzi kulturalnych nie ma słów, które mogłyby dostatecznie obelżywie określić twój komentarz.

@cemezio: dlaczego "fail"? Bo zazdrościsz czy co?
@Sushilabel: czekaj, w tym momencie powinienem chyba okazać skruchę? a co powiesz na to, że nie, a twojego kumpla nadal będę miał za żula? To ty wrzuciłaś coś do neta, więc ty powinnaś liczyć się z krytyką, uwielbiam takie bule
@Mowi: reprezentujesz bardzo żałosne podejście pokazując brak szacunku do drugiej osoby nie znając jej całkowicie. Takie zachowanie świadczy o usterce w twojej psychice bo normalny człowiek nikogo nie obraża - jakieś problemy w dzieciństwie? A może rodzinna patolka, która doprowadziła cię do takiego a nie innego stanu? Filmik do internetu wrzucił kolega a nie ja a co do krytyki - to ty masz wielki "bul dupy" bo ośmieliłam się zwrócić ci