Wpis z mikrobloga

@niemampsa: nikt tyle nie bierze za "badanie". Obudź się z hipnozy Stanowskiego i wróć do realnego świata. Takie kwoty są za pełne leczenia, oczywiście też są mocno przesadzone, ale tak to jest jak w kraju nie rozwija się medycyny tylko daje lekarzom minimalne krajowe i wysyła na oddziały COVIDowe, są potem znaczne braki specjalistów. Już nie wspominając o zacofanym poziomie studiów
@midcoastt: a kto wie czy kłamie czy jest zbyt głupia żeby zrozumieć faktyczny koszt. Albo nie wie co to są "badania". Albo jest robiona w bambuko przez jakichś pośredników z Nigerii albo Indii. Wszystko jest możliwe przy instagramowych niuniach. W każdym razie 350k na transport i badania brzmi całkowicie nierealistycznie. Musieliby rakietą tam lecieć
Obudź się z hipnozy Stanowskiego i wróć do realnego świata. Takie kwoty są za pełne leczenia, oczywiście też są mocno przesadzone


@wykopany_w_dal: Nie życzę Ci sytuacji w której chodźby ktoś z Twojego otoczenia sondowałby cenniki tych "klinik ostaniej szansy".

Nienawiść do zakolaka tak Cię podnieca, że wmawiasz sobie że kilkadziesiąt tysięcy euro za nierefundowane, eksperymentalne praktyki medyczne w egzotycznym kraju to pełne koszta rozwiązania tego problemu xDD ochłoń.
@niemampsa: sam ochłoń... Po pierwsze, nie masz pojęcia czy "zakolaka" nienawidzę czy nie. Jeśli już to mnie śmieszy. Po drugie, sam nazwałeś to teraz "praktykami medycznymi". To całkiem co innego niż same badania. Pisałem o potencjalnej idiotce co nie rozróżnia tych pojęć, ale widzę jest tu lepszy kandydat. Jeszcze raz, gdyby twoje szare komórki nie wystarczyły do pojęcia o czym piszę - badania =/= leczenie...
@wykopany_w_dal: do mnie to Ty napisałeś o kosztach leczenia na to schorzenie o którym dowiedziałeś się z instagrama, wykopu i od stanowskiego + jakieś opinie o NFZ

Nie wiem jak to wyceniasz, sam nie potrafię, mam tylko pewne rozeznanie kwotach prób terapii nowotworów złośliwych, jestem w stanie spokojnie uwierzyć w ten rząd pieniędzy, bez pisania o stanach hipnotycznych i idiotkach.